Magyar Merlin frpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Merlin frpg

Magyar Merlin alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Várudvar

Go down 
+8
Bran
Axetalt
Lacey
Lord Aelfgar
Merlin
Arthur Pendragon
Dalion
Lady Annthea
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Bran

Bran


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Feb. 01.

Várudvar - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várudvar   Várudvar - Page 3 I_icon_minitimeKedd Feb. 02, 2010 11:21 pm

- Elkísérhetlek? Kicsit elfáradtam ma... - panaszkodok. Pedig dehogy fáradtam el, szinte mindent megcsináltak megint helyettem. - Olyan ritkán találkozok a szolgálókon és a katonákon kívül másokkal. Jó lenne veled lenni kicsit - hízelgek továbbra is.
Vissza az elejére Go down
Lacey

Lacey


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Jan. 18.
Age : 33

Várudvar - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várudvar   Várudvar - Page 3 I_icon_minitimeKedd Feb. 02, 2010 11:27 pm

- Csak nyugodtan. Bár haza már nem hiszem, hogy megyek. El fogjuk kapni azt a férfit. - sóhajtottam, majd elmosolyodtam.
- Nem lehet valami felemelő. Én sem szoktam találkozni Gaiusékon kívül mással. Csak, amikor a főzeteket szállítom le.
Vissza az elejére Go down
Bran

Bran


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Feb. 01.

Várudvar - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várudvar   Várudvar - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Feb. 03, 2010 4:26 pm

- Te Gaiusnál dolgozol? - kérdezem, és ennek az információnak nagyon örülök. Nem árt, ha jobban összebarátkozok a lánnyal, nem kevés előnyöm származhat abból, hogy a gyógyítót ismeri. Talán még a lakhelyére is bejuthatok, ahonnan talán elemelhetek néhány főzetet, és eladhatom jó áron.
- Nem vagy éhes Lacey? A szakácsnő mindig megvendégel ilyen tájt, szerintem te is kaphatnál a legfinomabb ételekből egy tányérral, ha velem vagy - ajánlom fel. Nem nagy dolog ez tőlem, főleg úgy, hogy én ennél jóval több hasznot húzhatok.
Vissza az elejére Go down
Lacey

Lacey


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Jan. 18.
Age : 33

Várudvar - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várudvar   Várudvar - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Feb. 03, 2010 6:48 pm

- Egy ideje nála dolgozom, igen. Amúgy nem, nem vagyok éhes. De azért köszönöm. Igazán kedves vagy. - mosolyogtam rá. Aranyos srác igazán. De nem tudtam ezzel törődni, az esti akció körül forogtak a gondolataim.
Vissza az elejére Go down
Bran

Bran


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Feb. 01.

Várudvar - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várudvar   Várudvar - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Feb. 03, 2010 8:13 pm

- Zavarlak? - kérdezem szomorú arccal. - Ha igen, akkor megyek is - vágok még bánatosabb arckifejezést. - De remélem, hogy ha vége ennek az egésznek, még találkozunk.

Még rápislogok ártatlanul, majd úgy teszek, mintha indulnék. Biztos nagyon gondterhelt, ha ennyire nem vevő rám.
Vissza az elejére Go down
Lacey

Lacey


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Jan. 18.
Age : 33

Várudvar - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várudvar   Várudvar - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Feb. 03, 2010 8:20 pm

- Dehogy zavarsz. Csak kicsit ideges vagyok, ennyi az egész. - mosolygok rá. - Biztos találkozunk még.
Vissza az elejére Go down
Merlin

Merlin


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Jan. 12.

Várudvar - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várudvar   Várudvar - Page 3 I_icon_minitimePént. Feb. 05, 2010 12:05 am


//Lacey//
Nagyon kedves a srác, de most annyira izgatott vagy az este miatt, hogy nem bírnál elviselni társaságot. Így amikor arra vár, hogy utánamenj csak állsz továbbra is egy helyben. Ahogy távolodik tőled sóhajtasz egyet, majd úgy döntesz, hogy sétálsz egyet a város alsó részében. Ekkor azonban megpillantod Merlint, aki eszeveszetten rohan le a lépcsőkön. Láthatóan keres valakit, és nagyon ideges. Odamész hozzá és megkérdezed, hogy mi a baj.

//Bran//
Próbálkozásaid kudarcba fulladtak, a lány rád sem hederít, amikor elindulsz. Ezt kissé idegesen konstalálod, de úgy döntesz, ami késik nem múlik. Egy ravasz mosollyal az arcodon indulsz el a szakácsnőhöz, már korog a gyomrod. Később még biztos visszanézel, hogy hogy állnak a dolgok...
Vissza az elejére Go down
Lacey

Lacey


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Jan. 18.
Age : 33

Várudvar - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várudvar   Várudvar - Page 3 I_icon_minitimePént. Feb. 05, 2010 1:19 pm

Annyira izgatott vagyok, hogy most egyszerűen nem viselem el a társaságot. Szegény srác már távolodik tőlem, de én nem megyek utána, hanem csak állok egy helyben. Úgy döntök, hogy sétálok egyet a város alsó részében. Ekkor pillantom meg Merlint, aki eszeveszetten rohan lefelé a lépcsőn. Kit kereshet és miért? Odamegyek hozzá.
- Mi a baj Merlin? - kérdezem tőle, és a vállára teszem a kezemet. - Kit keresel?
Vissza az elejére Go down
Merlin

Merlin


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Jan. 12.

Várudvar - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várudvar   Várudvar - Page 3 I_icon_minitimePént. Feb. 05, 2010 9:51 pm

- Lacey! - kiáltok fel, ahogy meglátom a lányt, nagyon megörülök. - Arthurt keresem, de igazából téged is. Megtudtam valamit és... muszáj lefújnunk az akciót! - sóhajtom gondterhelten, majd rámosolygok a lányra: - Amúgyse lett volna helyes téged használni csalinak...

Merlin tovább beszélne, de félszabakítod, mert nem értesz semmit.
Vissza az elejére Go down
Lacey

Lacey


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Jan. 18.
Age : 33

Várudvar - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várudvar   Várudvar - Page 3 I_icon_minitimePént. Feb. 05, 2010 10:14 pm

- Micsoda? - kérdezem értetlenül. Arthur, meg akció. - Arthurt keresed? Miért? - kérdezem újra.
Vissza az elejére Go down
Dalion

Dalion


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Camelot

Várudvar - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várudvar   Várudvar - Page 3 I_icon_minitimePént. Feb. 05, 2010 10:24 pm


- Azért, mert le kell fújnunk az esti dolgot. Kiderült, hogy nem Axetalt a bűnös! Őt csak elbűvölték, még pedig van is egy erős gyanúm, hogy ki! - Merlin izgatottan beszél, majd megragadja a karod és mélyen a szemedbe néz - Kérlek, Lacey, menj haza és zárkózz be. Nem akarom, hogy bajod essen! - a fiú láthatóan aggódik érted, hisz régóta Gaius segítője vagy és igen közel kerültél a szívéhez. Emellett minden bizonnyal magát okolja a múltkori miatt, amikor nem kísért haza és rádtámadtak.
Vissza az elejére Go down
Lacey

Lacey


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Jan. 18.
Age : 33

Várudvar - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várudvar   Várudvar - Page 3 I_icon_minitimePént. Feb. 05, 2010 10:42 pm

A szemem elkerekedik. Nem Axetalt? Akkor kicsoda? Megragadja a karom, úgy kérlel arra, hogy menjek haza, és zárkózzak be. De azt sem akarom, hogy neki baja essen.
- Rendben Merlin. Egyet ígérj meg nekem. Azt, hogy te is vigyázol magadra, érted? - felelem, és a karomat fogó kezét megsimítom.
- Vigyázz magadra te is, kérlek.
Vissza az elejére Go down
Dalion

Dalion


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Camelot

Várudvar - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várudvar   Várudvar - Page 3 I_icon_minitimePént. Feb. 05, 2010 10:53 pm


- Nekem nem lesz semmi bajom, és ha minden jól megy, akkor másnak sem - mosolyodik el bíztatóan, majd még megszorítja utoljára a kezeid, és gyorsan elsiet. Közben már pár lovag ott van az udvarban, de Merlin figyelmeztetése után nem igazán tudják, hogy mit tegyenek. A hercegtől személyesen szeretnének parancsot kapni, de senki sem tudja, hogy hol van. Te mindenesetre megbízol Merlinben, ezért el is indulsz hazafelé.

Kissé megnyugszol, hogy mégsem leszel csali, ugyanakkor most Merlin miatt izgulsz. Közel áll hozzád, legalábbis jó barátodnak tartod. Ezen gondolkodsz, miközben a kis utcákon sétálgatsz. Épp egy sikátor előtt mész el, amikor váratlan esemény történik. Megpillantod Arthur herceget, a falnak támaszkodva. Nem vagy benne biztos, hogy mi a baja vagy mit csinál, de tudod, hogy Merlin már régóta keresi. Úgy döntesz, hogy leszólítod.
Vissza az elejére Go down
Lacey

Lacey


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Jan. 18.
Age : 33

Várudvar - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várudvar   Várudvar - Page 3 I_icon_minitimePént. Feb. 05, 2010 11:04 pm

Még utoljára megszorítja a kezem, majd tovasiet. Nagy kő esett le a szívemről, hogy mégsem én leszek a csali, így el is indulok hazafelé. Emiatt már nem kell izgulnom, de Merlin miatt igen. Közel áll hozzám, mint barátot nagyon szeretem. Ezeken gondolkodom, amikor elhaladok az egyik sikátor előtt, és megpillantom Arthur herceget. Vajon mit keres itt? Ezt viszont nem deríthetem ki máshogyan, mint hogy leszólítom. El is indulok felé, és megállok előtte, nem is közel, de nem is túl távol.
- Öhm...felség? Bocsánat, ha megzavarom, de...Merlin magát keresi. - felem kissé szemlesütve.
Vissza az elejére Go down
Arthur Pendragon

Arthur Pendragon


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Jan. 21.

Várudvar - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várudvar   Várudvar - Page 3 I_icon_minitimePént. Feb. 05, 2010 11:32 pm

Nem érzem jól magam... zsong a fejem... nem bírok állni. Valaki beszél.. ki az? Hogy? NEM! Nem hagyom...nem... még egy hang... nem hallom...


Arthur herceg nagyon furcsán fest, a falnak dől és szinte szenved. Nem tudod, hogy segíts neki vagy sem. Nyilvánvalóan rosszul van. A következő pillanatban azonban mintha mi sem történt volna felegyenesik, majd feléd néz.
- Lacey - mosolyodik el, ebben azonban van valami furcsa. Mintha nem is ő lenne - Emrys barátnője, igaz? - kérdezi, te pedig kezdesz egyre inkább pánikba esni. Ez nem Arthur, ez nyilvánvalóan nem Arthur. Már menekülnél akarnál a sikátorból, ekkor azonban a herceg elkezd valamit mormolni. Elkezded egyre homályosabban látni a dolgokat...
Vissza az elejére Go down
Lacey

Lacey


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Jan. 18.
Age : 33

Várudvar - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várudvar   Várudvar - Page 3 I_icon_minitimePént. Feb. 05, 2010 11:40 pm

Nagyon furcsán fest a herceg, mintha rosszul lenne. Igen...rosszul van. Vívódok, hogy odamenjek-e segíteni. De a következő pillanatban, mintha mi sem történt volna feláll.
- Lacey. - elmosolyodik, bennem pedig fellobban a pánik lángja. Nagyon fura a herceg, mintha nem is önmaga lenne.
- Emrys barátnője, igaz? - erre a kérdésre viszont tényleg a hatalmába kerít a pánik. Futni akarok, el innen, hogy segítséget hívjak. Ekkor azonban Arthur elkezd mormolni valamit, előttem pedig minden egyre ködösebb. NEM! Nem akarom...elkezdek kifelé sétálni a sikátorból. A végén szinte már a falnak támaszkodva próbálok menekülni. Ekkor azonban minden elsötétül előttem...
Vissza az elejére Go down
Dalion

Dalion


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Camelot

Várudvar - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várudvar   Várudvar - Page 3 I_icon_minitimePént. Feb. 05, 2010 11:52 pm


Következő promt az erdőben! Wink
Vissza az elejére Go down
Dalion

Dalion


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Camelot

Várudvar - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várudvar   Várudvar - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 06, 2010 4:00 pm

//Aelfgar//

A megbeszélt időpontban a várudvarra mész, ahol csak a lovagokat találod. A herceg már megint sehol, de most hiába vártok, nem is érkezik meg. Lacey-t sem látod sehol, ez pedig kezd aggodalommal eltölteni. Végül Arthur szolgája, Merlin ront ki az udvarra.

- Sürgősen gyertek a trónterembe, a király hivat - mondja idegesen, és már ebből tudod, hogy valami nagyon nincs rendben. A fiú egy nyitott könyv, mindig látszik az arcán, hogy mekkora a baj. Ezúttal elég kétségbeesett volt, szóval a legrosszabbra számítasz.
Vissza az elejére Go down
Lord Aelfgar

Lord Aelfgar


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Jan. 27.

Várudvar - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várudvar   Várudvar - Page 3 I_icon_minitimeVas. Feb. 07, 2010 12:41 am

Kivételesen pontos vagyok, pedig igencsak elnyomott az álom délután. De hiába érek oda a megbeszélt időben, Artúr hercegnek nyoma sincs, csak a többi lovag kószál céltalanul. Milyen érdekes, hogy ha a herceg nem ad utasítást, egyikük sem tud mit kezdeni magával. Artúr nélkül ezek egytől egyig tehetetlenek, és én ezt borzalmasnak találom...

De ahogy jobban körülnézek, Lacey sincs sehol. Két dologra is gondolok, az egyik, hogy lehet, hogy pont együtt múlatják az időt, de ezt hamar ki is verem a fejemből, hiszen egyikük sem olyan. De akkor hol lehet a lány? Axetalt máris elragadta volna? Hol lehet? Meg kell találni!

A nagy aggodalmamat Merlin szakítja félbe, aki csak annyit közöl velünk, hogy azonnal menjünk a trónterembe, mert a király beszélni kíván velünk. Igencsak nagy baj lehet. Ráadásul a többiek megint csak néznek, mintha nem fognák fel az utasítást, így én megyek elől, és végre követnek is engem.
Vissza az elejére Go down
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Várudvar - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várudvar   Várudvar - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2010 10:13 pm

A vár udvarán egy kora délelőtt gyülekeznek a lovagok. Azonban a legifjabb közülük nem jelenik meg. Ez nagy felzúdulást okoz, de a lovagok megegyeznek, hogy hazudnak valamit Artúr hercegnek, azt, hogy a fiatal lovag rosszul lett, és az ágyat nyomja, ezért a herceg nem haragszik meg.

//Hans//
Te éppen meghallod, hogy miről beszélnek a lovagok, amikor a vár konyhájára igyekszel a legfrissebb és legszebb gyümölcseiddel. Elgondolkozol, hiszen már más fiatal és nem annyira fiatal férfi eltűnéséről hallottál a közelmúltban. Kicsit lassítasz is, hogy még jobban hallhasd a beszélgetést, de ekkor megjelenik a herceg, ezért inkább sietősre veszed, de út közben nem tudod feledni a hallottakat.

//Lacey//
Útban vagy Gaius felé, hogy elkezd a napodat, amikor felfigyelsz a tétova lovagokra. Hallasz valami susmust arról, hogy nyoma sincs az egyik lovagnak, de arra gondolsz Aelfgar csapongott ki előző éjjel, és ezért nem tudott időben felkelni, hiszen ismered milyen a férfi. De akkor meglátod a többiek között, és éppen rád mosolyog, tehát nem ő tűnt el. Amikor eléred úticélodat, az idős gyógyító éppen nagyon gondterhelt, és éppen Merlinnel beszélget arról, hogy egyre több férfi tűnik el a városból. Ezen gondolkodnak mindketten, ezért téged kérnek meg, hogy kividd az aznapi gyógyital adagokat. Lefelé sietve azonban kiejted a kezedből a táskádat, és hallod, hogy több üvegcse is összetört. Egy ismerős arcot látsz magad előtt, amikor lehajolsz, hogy összeszedd. Bran az, a szolgálófiú.

//Lady Viviane//
Reggeli után sétára indulsz, lassan tipegsz le a lépcsőkön, ráérsz, ezért nem sietsz. Ahogy oldalra nézel, látod ahogy egy lány leejti a táskáját, de egy fiú rohan is a segítségére. Te tovább mész, és látod, hogy kicsit messzebb a lovagok már gyakorolnak. Már éppen az Alsóváros felé vezető kapun lépnél át, amikor egy rejtélyes, és nem túl bizalomgerjesztő nőt látsz meg, csuklyával a fején elosonni melletted. Kellemetlen érzésed támad tőle, ami nem hagy nyugodni. A nő átmegy a kapu alatt, majd mintha szertefoszlana, mintha sosem lett volna ott.

//Fearn az Alsóvárosban kap promtot Smile Bran azért nem kap, mert az én karakterem Wink//
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Hans

Hans


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Feb. 14.
Age : 29

Várudvar - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várudvar   Várudvar - Page 3 I_icon_minitimePént. Feb. 26, 2010 10:31 pm

Hónom alatt egy hatalmas kosárnyi friss, és zamatos gyümölccsel haladok a várudvarkonyhája felé, ahol majd átadom a szállítmány és átveszem az érte járó fizetségemet, amikor megpillantom a tétován álldogáló lovag csoportot. Lépteimet jóval lassabbra veszem, majd szinte megállok mellettük. Megpróbálnak halkan beszélni, de túl izgatottak, nem tudják kontrollálni hangjukat. Az idősebbik lovagok indulatosan beszélnek, időnként kérdésekkel bombázzák a fiatalabbakat. Végre elcsípem, miről van szó. Eltűnt a legifjabb lovag, tegnap este óta nem látta senki. Érdekes. Mostanság egyre több fiatal és már nem is annyira fiatal férfiember tűnik el, bár a legtöbben nem kötik össze az eseteket, szerintem nem véletlen. . A lovagok végül pár percnyi vitázás után úgy döntenek, nem mondják meg Arthurnak, inkább azt hazudják hogy beteg. Elképesztő hogy még mindig nem vették észre, hogy itt hegyezem a fülem, pedig elég látványosan csinálom. Fölemelve a fejem látom, hogy az emlegetett Arthur herceg épp erre tart, peckesen, egyenes háttal, a szokásos lendületes lépteivel. Folytatom utam a konyha felé, mikor elhaladok mellette, halkan köszönök neki egy jó reggelt-et majd fölvéve eredeti tempómat, megyek tovább. Azt hiszem, meg van a mai napi gondolkodni valóm.
Vissza az elejére Go down
Lacey

Lacey


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Jan. 18.
Age : 33

Várudvar - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várudvar   Várudvar - Page 3 I_icon_minitimePént. Feb. 26, 2010 10:51 pm

Éppen Gaiushoz tartok, a szokásos fiolákért Mikor kiérek az udvarra először nem is látok semmi furcsát, lovagok...de várjunk csak. Milyen furák, tétovák. A jó fülem azt mondja az egyik lovag eltűnt. Lehet Aelfgar az...de mégsem, hisz ő is ott áll a lovagok közt és éppen rám mosolygott. Tehát akkor valamelyik másik lovag tűnhetett el. De mégis ki? Miért és hogyan? Nem értem. Átvállalom mindenesetre a mai gyógyitalok leszállítását átvállalom tőlük. Annyira sietek lefelé, hogy kiejtem a kezemből a táskát, és több üvegcse törését is hallom. Ezért Gaiustól kapni fogok...elfog az aggodalom, és lehajolok, hogy összeszedjem, ami megmaradt , amikor egy felettébb ismerős arcot látok meg magam előtt. Bran az.
- Szia... - köszönök neki, miközben szedegetem összefelé az üvegcséket.
- Mit tudsz erről? Mármint, hogy egyre több férfi tűnik el. - kérdezem tőle, hátha kapok választ.
Vissza az elejére Go down
Lady Viviane

Lady Viviane


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2010. Feb. 15.

Várudvar - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várudvar   Várudvar - Page 3 I_icon_minitimePént. Feb. 26, 2010 11:05 pm

Mint minden nap, reggeli után most is elindulok a szokásos körutamra. Szeretek a városban sétálgatni, ilyenkor mindig sok kedves embert szoktam megismerni, na meg persze a legfrissebb pletykákról sem maradok le. Bár a legtöbbször így is én tudok meg mindent a legutoljára. Mivel a várban én vagyok a legújabb, a legtöbben nem bíznak meg bennem és csak akkor állnak szóba velem ha nagyon muszáj. Így is elég kívülállónak érzem magam a képességeim miatt, néha van olyan pillanat amikor a legszívesebben megszabadulnék tőlük, annak ellenére, hogy azt tanultam, büszkének kell lennem arra, aki vagyok.

Lassan sétálok, majd észreveszem, hogy nem messze tőlem egy fiatal lány elejti a táskáját. Mellette pár perc múlva már meg is jelenik egy segítőkész ifjú. Ahogy tovább haladok látom, hogy a lovagok nem messze tőlem már gyakorolnak. Egy pár percig figyelem őket.
Elindulok az alsóvárosi kapu felé. Mikor odaérek egy rejtélyes és nem túl bizalomgerjesztő nő halad el mellettem csuklyával a fején. Nagyon rossz érzésem támad tőle, biztos vagyok benne, hogy valami rosszban sántikál. Egy kicsit meg is ijedek, mert már tudom, általában minden megérzésem be szokott jönni.
A nő átmegy a kapu alatt, majd mintha szertefoszlana, mintha sosem lett volna ott, egyszerűen eltűnik.
- Várjon!! - kiabálok utána miközben kíváncsian kapkodom a fejem, hátha újból felbukkan. De hiába. Az a nő már messze jár...
Vissza az elejére Go down
Bran

Bran


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Feb. 01.

Várudvar - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várudvar   Várudvar - Page 3 I_icon_minitimePént. Feb. 26, 2010 11:22 pm

Már megint nem hallottam semmit, hogy az ördög vigye el. Gyűlölöm, ha nem tudok valamiről, ami itt történik, és erre tessék... Fenébe is... Ekkor látom meg a szőke hajú lányt, akit már ismerek, de nem jut eszembe a neve. Lacey! De ebben a pillanatban le is ejti a táskáját, én erre odaugrok, hogy segítsek neki.

- Szia - köszönök vissza. - Micsoda? - kérdezem elkerekedett szemekkel. Erről sem hallottam semmit, francba. De most már nagyon is érdekel, hogy miért tűnnek a férfiak a városból. - Sajnos nem hallottam semmit, te mennyit tudsz? - kérdezem érdeklődve.
Vissza az elejére Go down
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Várudvar - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várudvar   Várudvar - Page 3 I_icon_minitimePént. Feb. 26, 2010 11:35 pm

//Hans//

A konyhán szintén nyugtalanság van, sehol sincs a szakács, nyomtalanul eltűnt. Ott maradt éjszakára, hogy felkészüljön a délutáni lakomára, ugyanis a király vendégeket vár. Tehát a konyhában felfordulás van. A tálak szanaszét hevernek, félkész ételek az asztalon, de a szakács sehol.
Az egyik konyhalány odalép hozzád, és tanácstalanul megkérdi, hogy nem láttad-e a főnökét valahol bóklászni.

//Lacey te Brannek válaszolj//

//Lady Viviane//

A nő tényleg nyomtalanul tűnt el, de te most nem merészkedsz ki az Alsóvárosba, mert eszedbe jut, hogy délután lakoma lesz, az egyik szomszédos király tiszteletére, ahol neked is meg kell jelenned. Ezért visszasietsz a várba, a szobádba. (Már ne ide válaszolj, hanem a szobádba, amit bátorkodtam megnyitni)
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Várudvar - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várudvar   Várudvar - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Várudvar
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Merlin frpg :: Játéktér :: Camelot-
Ugrás: