Magyar Merlin frpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Merlin frpg

Magyar Merlin alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Várudvar

Go down 
+8
Bran
Axetalt
Lacey
Lord Aelfgar
Merlin
Arthur Pendragon
Dalion
Lady Annthea
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Lacey

Lacey


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Jan. 18.
Age : 33

Várudvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várudvar   Várudvar - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 26, 2010 5:49 pm

- Értem. Bocsánat a kiváncsiságomért... - felelem halkan, aztán elmosolyodok. - Igen, nagyon jó sorom van itt uram, az Alsóvárosban van az otthonom. Még munkám is van. - mondom neki csillogó szemekkel, akár az apámnak, vagy anyámnak mondanám, remélve, hogy büszke lesz rám.
- Gaiusnál, akinél dolgozom. Ő az udvari gyógyító, szerintem rajta keresztül eljuthatsz a királyhoz. - felelek a kérdésére, bár a félsz az bennem van, nem szeretném, ha börtönbe vetnék őt.
Vissza az elejére Go down
Lady Viviane

Lady Viviane


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2010. Feb. 15.

Várudvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várudvar   Várudvar - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 26, 2010 6:59 pm

Ahogy lefelé haladok a lépcsőn, a hang egyre tisztább lesz. Egyre csak azt ismételgeti: ,, Vigyázz és ne bízz senkiben''.
Nem messze tőlem megpillantom Laceyt, amint egy idősebb férfival beszélget. Ekkor villanásszerűen előtörnek a régi emlékeim. A druidatáborban láttam őt, még gyermekkoromban. A nevére már nem emlékszem, de biztos vagyok benne a közéjük tartozik. De vajon mit kereshet itt? Pont Camelotban? Amikor tekintetünk találkozik rám mosolyog, s ezután újra hallom a hangot a fejemben. ,,Vigyázz és ne bízz senkiben''. Így már az is világossá válik, ő az aki az üzeneteket küldi. Szeretném megtudni milyen veszélyről beszélt, de nem igazán tudom, hogy is fogalmazzam meg a kérdésemet. Ráadásul Camelotban még a falnak is füle van. Végül mégis melléjük sietek.
- Bocsánat, Ön mit keres itt? - meglepetten kérdezem a férfit miután odaérek hozzájuk. Nagyon furának találom, hogy Camelot falai közt egy druida járkál. Remélem elárulja miért is jött ide, és hogy miért kaptam tőle az üzeneteket.
Vissza az elejére Go down
Boda

Boda


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Jun. 20.

Várudvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várudvar   Várudvar - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 27, 2010 1:28 pm

- Köszönöm, kedvesem - mondom még Laceynek, aztán Viviane felé fordulok, aki pont most ért mellénk, és meg is szólított. - Üdvözöllek, Lady Viviane - hajtom meg a fejem a lány előtt, aki gyönyörű ifjú hölggyé cseperedett az évek alatt. - Fontos ügyben jöttem, Uther királyhoz. De neked nem kell aggódnod. Egyikőtöknek sem. Ha vigyáztok magatokra, és óvatosan bántok az idegenekkel, semmi bántódásotok nem eshet. De nagyon vigyázzatok magatokra, és ne higgyetek a kedveskedő szavaknak! - figyelmeztetem mindkét hölgyet. - Ismeritek Lady Anntheát? Fontos megbeszélni valóm lenne vele, mielőtt Uther elé járulok.

//következő promtot majd Anntheával kapjátok, de erre még válaszoljatok//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Várudvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várudvar   Várudvar - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Várudvar
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Merlin frpg :: Játéktér :: Camelot-
Ugrás: