Magyar Merlin frpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Merlin frpg

Magyar Merlin alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Lady Viviane szobája

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Lady Viviane szobája Empty
TémanyitásTárgy: Lady Viviane szobája   Lady Viviane szobája I_icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2010 9:56 pm

A fiatal hölgy, Lady Viviane lakhelye a várban.
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Lady Viviane

Lady Viviane


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2010. Feb. 15.

Lady Viviane szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lady Viviane szobája   Lady Viviane szobája I_icon_minitimeSzomb. Feb. 27, 2010 12:40 pm

A nő tényleg nyomtalanul tűnt el. Akármerre nézek, sehol sem látom. Bár szívesen tenném, most nem merészkedek utána, ugyanis délután a várban lakoma lesz. Az egyik szomszédos király tiszteletére rendezik, s ezen nekem is meg kell jelennem. Ezért gyors léptekkel visszasietek a szobámba és elkezdek készülődni. Az ágyra kipakolom az összes alkalmi ruhámat, és megpróbálok választani közülük. Ez bizony nem kis feladat, ugyanis mindegyik nagyon szép. Végül a piros mellett döntök. Szeretem a lakomákat, mindig nagyon jól szoktam érezni magam. A lázas készülődésben szinte el is felejtettem azt a nőt, akit az alsóvárosi kapuban láttam. Hirtelen mégis eszembe jut és egyszerűen nem hagy nyugodni. Lehet csak én fújom fel ennyire a dolgot?? De a megérzéseim még soha nem csaptak be. Remélem a lakomát nem fogja tönkretenni. Talán szólnom kellene valakinek?? De mégis kinek?? Nem hiszem, hogy sokat adnának a megérzéseimre.
Végül úgy döntök nem foglalkozok a dologgal. Megpróbálom a lakomán jól érezni magam, és kiverni a fejemből ezt a nőt.
Vissza az elejére Go down
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Lady Viviane szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lady Viviane szobája   Lady Viviane szobája I_icon_minitimeSzomb. Feb. 27, 2010 2:17 pm

Miközben készülődsz a gondolatok lassan elhalványodnak. Hamarosan kezdődik a lakoma, amire időben oda kell érned. Egy szolgálólány nyit be hozzád mielőtt indulnál, és átnyújt egy csokor virágot, amit a másik király fia, Worden herceg küldött neked, majd meghajol és elsiet. Igazán szépek ezek a virágok, de kicsit csodálkozol, hogy miért kaptad, hiszen még sosem találkoztatok a herceggel. Így különösen várod a lakomát, ahová indulnod is kell.
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Lady Viviane

Lady Viviane


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2010. Feb. 15.

Lady Viviane szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lady Viviane szobája   Lady Viviane szobája I_icon_minitimeSzomb. Feb. 27, 2010 2:36 pm

A gondolataim végre elhalványodnak. Hamarosan kezdődik a lakoma, amire időben oda kell érnem. Épp miután feltettem a nyakláncomat, benyit hozzám egy szolgáló egy csokor virággal a kezében. Azt mondja, a másik király fia, Worden herceg küldte nekem. A lány meghajol majd elsiet, én pedig megszeppenve állok a szobámban a virágokkal a kezemben. Igazán szépek, de nem értem miért kaptam, hisz soha nem találkoztam még a herceggel.
Keresek egy vázát és belerakom a virágokat, majd ezután az asztalomra teszem.
Most még jobban várom a lakomát mint eddig. Szeretném megismerni azt a kedves úriembert aki nekem virágokat küldött.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lady Viviane szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lady Viviane szobája   Lady Viviane szobája I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lady Viviane szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lady Viviane
» Lady Viviane játéka
» Artúr szobája
» Lady Annthea
» Lady Annthea háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Merlin frpg :: Játéktér :: Camelot-
Ugrás: