Magyar Merlin frpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Merlin frpg

Magyar Merlin alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Lady Viviane

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lady Viviane

Lady Viviane


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2010. Feb. 15.

Lady Viviane Empty
TémanyitásTárgy: Lady Viviane   Lady Viviane I_icon_minitimeHétf. Feb. 15, 2010 7:25 pm

Név: Lady Viviane
Avatár: Linda Teodosiu
Nem:
Kaszt: boszorkány
Kor: 20

Jellem: Makacs és önfejű. Ha egyszer valamit a fejébe vesz azt biztosan véghez is viszi. Mindezek mellett ráadásul elég meggondolatlan. Nagyon barátságos, és közvetlen de ha egyszer valaki elveszti a bizalmát nehezen tudja visszaszerezni.

Előtörténet:
20 évvel ezelőtt születtem Camelotban egy nemesi család lányaként. Ekkor a városban hatalmas volt a felfordulás. Uther király minden varázslót a halálba küldött. Mivel még kisbaba voltam, nem lehetett tudni nekem is vannak-e természetfeletti képességeim, ezért egy fiatal varázslólány kimenekített engem a városból és a druidák gondjaira bízott. Körülbelül 4 éves lehettem amikor először használtam a varázserőmet. Az erdőben ismeretlen helyre tévedtem és senki nem volt a közelben akitől segítséget kérhettem volna. Ezért hát úgy tettem ahogyan azt a ,,nagyoktól’’ láttam. Arra a személyre gondoltam akivel beszélni szerettem volna. És sikerült. Hamarosan megjelent előttem Diana az egyik druida. Innentől kezdve folyamatosan varázslásra tanítottak. Ahogy egyre nagyobb lettem szerettem volna visszakerülni Camelotba, hiába intettek engem a druidák hogy ott a varázserővel bíró embereket nem látják szívesen. Körülbelül 10 éves lehettem amikor egy nagyon tehetséges varázslónő csatlakozott hozzánk. Az igazi nevét senkinek nem árulta el, én Evelinnek szólítottam. Látta bennem a mágia iránti hatalmas érdeklödésemet ezért úgy döntött a szárnyai alá vesz és igazi varázslónőt farag belőlem. Rengeteg dologra megtanított amelyektől a druidák eltiltottak volna. 19 éves koromban elhatároztam visszamegyek Camelotba. A legtöbben megpróbáltak lebeszélni, de semmit nem értek el vele. Egyedül Evelin volt az aki támogatott. Kaptam tőle egy levelet, azt mondta adjam a királynak és máris kitünő helyem lesz a városban. Nagy reményekkel útnak indultam. Miután megérkeztem úgy tettem ahogy azt Evelin mondta. Átadtam a levelet a királynak. Ő ekkor szó nélkül befogadott a vár nemes lakói közé. Nagyon meglepödtem de nem mertem megkérdezni miért tette mindezt. Azóta tehát itt élek a várban és megpróbálok segíteni azoknak a varázslóknak akik Camelotban maradtak. De természetesen mindezt a legnagyobb titokban, nehogy Uther rájöjjön arra ki is vagyok valójában. Mivel még új vagyok itt nem sok embert ismerek. Az udvari gyógyító Gaius és a tanítványa Merlin valami miatt nem kedvelnek engem, de hogy miért azt még nem sikerült kiderítenem.

Megjegyzés:
-Uther azért fogadja be a lányt mert egy régi barátjának a gyermeke.
-Akárcsak Morgananak neki is vannak veszélyt jósló rémálmai.
Vissza az elejére Go down
Dalion

Dalion


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Camelot

Lady Viviane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lady Viviane   Lady Viviane I_icon_minitimeHétf. Feb. 15, 2010 10:15 pm

*Dalion mode off*

Nem tudok belekötni az előtörténetedbe, minden benne van, aminek benne kell lennie! Smile Egy dologra hívnám fel a figyelmed: a vesszők használatára ügyelj, pár helyen hiányoltam. Nézd el nekem ezt a kis kukacoskodást. Wink
Hamarosan kezdjük a próbajátékod, lehet akár Hans játékán belül! Smile Még eldöntjük. Előre is jó szórakozást!
Vissza az elejére Go down
 
Lady Viviane
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lady Viviane játéka
» Lady Viviane szobája
» Lady Annthea
» Lady Annthea háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Merlin frpg :: Karakterek :: Elfogadott előtörténetek :: Mágusok-
Ugrás: