Magyar Merlin frpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Merlin frpg

Magyar Merlin alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Lady Viviane játéka

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Lady Viviane játéka Empty
TémanyitásTárgy: Lady Viviane játéka   Lady Viviane játéka I_icon_minitimeKedd Feb. 16, 2010 12:02 am

Napközben, ahogy a szobádban üldögélsz zsivajra leszel figyelmes, ami a várudvar felől jön. Már gyülekeznek a lovagok, de különös módon a herceg nincs köztük. Gyanítod, hogy emiatt lehet a felfordulás. Kíváncsiságod nem hagy nyugodni, ezért ki akarod deríteni, hogy mi folyik itt, ezért elindulsz. Útközben a szolgálók pletykálnak, amiből annyit szűrsz le, hogy állítólag a druidák támadást akarnak indítani Camelot ellen. Éppen az egyik fiatal szolgálófiú, akit hallottál pusmogni melletted siet el. Ha nemesi büszkeségedet nem sérti, akkor megállítod, hogy kicsit több dologra fényt deríts.
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Lady Viviane

Lady Viviane


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2010. Feb. 15.

Lady Viviane játéka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lady Viviane játéka   Lady Viviane játéka I_icon_minitimeKedd Feb. 16, 2010 6:13 pm

A szobámban üldögélve épp az egyik kedvenc könyvemet olvasom, amikor a várudvar felől hangos zsivajra leszek figyelmes. Eleinte nem foglalkozom a dologgal, olvasok tovább, de a kíváncsiságom nem hagy nyugodni. Az ablakhoz sétálok hogy megnézzem mi is az oka a nagy hangzavarnak. Lenézek a főtérre és látom, hogy a lovagok gyülekeznek. Majd észreveszem a herceg nincs közöttük. Biztos hogy emiatt van ez a nagy felfordulás. A kíváncsiság most még jobban eluralkodik rajtam. Így hát elindulok hogy kiderítsem mi folyik itt. A folyosón sétálok és egyszer megüti a fülemet a szolgálók pletykálása. Csak annyit hallok hogy a druidák támadást akarnak indítani Camelot ellen.
- Ez igaz?? Tényleg támadást akarnak indítani?? Mit tudsz még?? - nem törődve nemesi büszkeségemmel leszólítom a fiút és elárasztom a kérdéseimmel. Így talán több dologra fényt deríthetek.
Vissza az elejére Go down
Bran

Bran


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Feb. 01.

Lady Viviane játéka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lady Viviane játéka   Lady Viviane játéka I_icon_minitimeKedd Feb. 16, 2010 7:00 pm

Éppen arról pletykálunk, hogy miket hallottam a trónteremben, az egyik lánnyal. De közben szét kell rebbennünk, mert Lady Viviane közelít. De sajnos hiába próbálok elslisszolni mellette, egyszercsak leszólít.

- Ez igaz?? Tényleg támadást akarnak indítani?? Mit tudsz még?? - kérdezi izgatottan. Én rámosolygok, majd egy picit lehajtom a fejemet, ezzel jelezve, hogy megadom a tiszteletet.
- Én csak annyit hallottam, hogy a druidák szervezkednek, és éjjel valaki garázdálkodott közülük a városban. És Artúr herceg eltűnt - vallok be mindent. - Kérlek, ne mondd el a királynak, hogy tőlem tudtad meg. Biztos szörnyen megbüntetne, ha megtudná, hogy hallgatóztam.
Vissza az elejére Go down
Lady Viviane

Lady Viviane


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2010. Feb. 15.

Lady Viviane játéka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lady Viviane játéka   Lady Viviane játéka I_icon_minitimeSzer. Feb. 17, 2010 6:37 pm

A fiú rám mosolyog majd tiszteletét megadva fejet hajt. Közben türelmetlenül várom a válaszát.
- Én csak annyit hallottam, hogy a druidák szervezkednek, és éjjel valaki garázdálkodott közülük a városban. És Artúr herceg eltűnt - vall be mindent. - Kérlek, ne mondd el a királynak, hogy tőlem tudtad meg. Biztos szörnyen megbüntetne, ha megtudná, hogy hallgatóztam.
- Ne félj nem árullak el. - felelem neki halkan de közben a gondolataim teljesen máshol járnak. Az eddigi vidám hangulatom másodpercek alatt eltűnt. Reggel amikor felkeltem azt hittem ez a nap is ugyanolyan lesz mint a többi. De tévedtem. Most hogy megtudtam, hogy a druidák támadásra készülnek, ráadásul még Arthur herceg is eltűnt, nagyon rossz előérzetem támadt. Komolyan aggódni kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Lady Viviane játéka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lady Viviane játéka   Lady Viviane játéka I_icon_minitimeSzer. Feb. 17, 2010 11:00 pm

A fiú úgy tűnik el, mintha ott sem lett volna. Hamarosan azt is megtudod, hogy a király azt az utasítást adta, hogy mindenki zárkózzon be. Te nem vagy biztos benne, hogy ezt kéne tenned. Azon is elgondolkodsz, hogy te ismered a druidákat, és talán jobb belátásra tudod bírni őket. A döntés rajtad áll, elmész hozzájuk, avagy sem?
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Lady Viviane

Lady Viviane


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2010. Feb. 15.

Lady Viviane játéka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lady Viviane játéka   Lady Viviane játéka I_icon_minitimeCsüt. Feb. 18, 2010 6:29 pm

Egyszer csak azt veszem észre hogy a szolgálófiú eltűnt. Kapkodom a fejem, hátha ismét megpillantom valahol, de hiába. Mintha ott sem lett volna.
Később sikerül azt is megtudom, hogy a király mindenkinek azt az utasítást adta, zárkózzanak be. A parancsának sokan engedelmeskednek, sorra csukódnak be az ajtók mindenhol. Én azonban nem vagyok biztos benne, hogy nekem is ezt kell tennem. Ismerem a druidákat, hiszen ők voltak azok akik felneveltek. Nem tudom miért akarnak Camelotra támadni, de talán sikerül jobb belátásra bírnom őket. Ahogy az tőlem várható, nem sokat gondolkodok a dolgon. Visszamegyek a szobámba majd mikor, a város teljesen elcsendesült, útra kelek. Nem érdekel a király parancsa, elmegyek és beszélek a druidákkal.
Vissza az elejére Go down
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Lady Viviane játéka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lady Viviane játéka   Lady Viviane játéka I_icon_minitimeCsüt. Feb. 18, 2010 10:44 pm

//Eddig nagyon jó Smile De merd egy kicsit jobban irányítani a karaktert, csak bátran Smile //

Senki sem veszi észre, ahogy kiosonsz a vár falai közül, hiszen mindenki a herceg eltűnésével van elfoglalva. Gyorsan szeded a lábaidat a druida tábor felé, de néhány helyről hangokat hallasz, és ez egy kicsit megrémiszt téged. De keményebb fából faragtak, mint hogy ilyen csekélységtől meghátrálj. Amint a táborba érsz, máris eléd lép a druidák vezetője, akit jól ismersz.

- Viviane, kedvesem - mosolyog rád. - Éreztem, hogy jönni fogsz. Valami baj van?
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Lady Viviane

Lady Viviane


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2010. Feb. 15.

Lady Viviane játéka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lady Viviane játéka   Lady Viviane játéka I_icon_minitimePént. Feb. 19, 2010 5:18 pm

Szerencsére senki nem veszi észre hogy kiosonok a vár falai közül. A legtöbben bezárkóztak, a többiek pedig a herceg eltűnésével vannak elfoglalva. Még álcáznom sem kell magam. Tényleg nagyon egyszerű a dolgom. Kezd besötétedni. Egyre gyorsabban szedem a lábaimat a druidatábor felé, mikor néhány helyről fura hangokat hallok. Ez egy kicsit megrémiszt, de nem hátrálok meg. Megyek tovább. Ha én valamit eltervezek azt biztosan véghez is viszem, akármilyen őrültség is. Talán ez a legnagyobb hibám. Sosem gondolom át alaposan a tetteimet. Útközben többször elesek, de ez sem állít meg. Hamarosan el is érem a tábort. Amikor odaérek máris odalép elém az egyik kedves ismerősöm, a druidák vezetője. Már két éve nem láttam őt de azóta semmit nem változott. Ugyanolyan mint régen.
- Viviane, kedvesem - mosolyog rám. - Éreztem, hogy jönni fogsz, Valami baj van?
- Camelotban azt beszélik, támadást akartok indítani a város ellen. - rögtön a közepébe vágok. - Miért? - aggodalmas hangon kérdezem. Remélem, hogy őszinte választ kapok, és sikerül végre kiderítenem mi folyik itt.
Vissza az elejére Go down
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Lady Viviane játéka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lady Viviane játéka   Lady Viviane játéka I_icon_minitimePént. Feb. 19, 2010 9:29 pm

Az öreg kicsit meglepődik azon, hogy egyből a közepébe vágsz, de a kérdésed is megdöbbenti.

- Mi nem akarunk Camelotra támadni - mondja megrökönyödve. De aztán elgondolkodik. - Bár ma sokunkat nem láttam... Mordredet sem - folytatja sejtelmes hangon. - Tudtam, hogy rosszban sántikál...
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Lady Viviane

Lady Viviane


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2010. Feb. 15.

Lady Viviane játéka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lady Viviane játéka   Lady Viviane játéka I_icon_minitimePént. Feb. 19, 2010 9:54 pm

Az öreg meglepett szemekkel néz vissza rám, nem csoda, hisz egyből lerohantam őt a kérdésemmel. De szeretnék minél hamarabb a végére járni a dolognak.
- Mi nem akarunk Camelotra támadni - mondja megrökönyödve. De ez mégis hogy lehet?? Camelotban mindenki a druidák támadásáról beszél. Uther még a kijárási tilalmat is elrendelte.
Ezután én is ugyanolyan meglepett vagyok mint ő. Majd látom, hogy elgondolkodik.
- Bár ma sokunkat nem láttam... Mordredet sem - folytatja sejtelmes hangon. - Tudtam, hogy rosszban sántikál... - feleli halkan s közben alaposan körbenéz a többi druida között. A fiú azonban nincs közöttük.
- És hol találom meg ezt a Mordredet?? - kérdezem kíváncsian de a barátom nem nagyon siet a válasszal.
Vissza az elejére Go down
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Lady Viviane játéka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lady Viviane játéka   Lady Viviane játéka I_icon_minitimeSzomb. Feb. 20, 2010 2:10 pm

- Nem tudom merre járhat, de ha ő van a dolog háta mögött, akkor biztos valahol az erdőben. Nem túl messze... - mondja. De agya teljesen máshol jár. - Az lesz a legjobb, ha hazamész gyermekem. Ha valóban ez a pletyka járja, veszélyes lesz itt lenned, ha a lovagok is megérkeznek.
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Lady Viviane

Lady Viviane


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2010. Feb. 15.

Lady Viviane játéka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lady Viviane játéka   Lady Viviane játéka I_icon_minitimeSzomb. Feb. 20, 2010 3:34 pm

- Nem tudom merre járhat, de ha ő van a dolog háta mögött, akkor biztos valahol az erdőben. Nem túl messze... - mondja. De agya teljesen máshol jár. - Az lesz a legjobb, ha hazamész gyermekem. Ha valóban ez a pletyka járja, veszélyes lesz itt lenned, ha a lovagok is megérkeznek.
Akármennyire is meg akarom keresni azt a fiút, rá kell döbbennem, hogy a druidának igaza van. Ha a lovagok engem itt megtalálnak, hatalmas bajba kerülhetek. Nehéz lenne kimagyaráznom, mit is keresek itt. Na meg ha Mordred tényleg támadásra készül, nem hiszem, hogy én egyedül majd meg tudom állítani őt. Ahogy kiveszem a druidavezető szavaiból, Mordred nem olyan békés természetű mint a többiek. A kérdéseimre megkaptam a választ. Valóban támadásra készülnek Camelot ellen. Így hát úgy döntök, visszamegyek a városba, talán ott majd többet tudok segíteni.
- Köszönöm, remélem még találkozunk. - búcsúzok el kedvesen majd elindulok hazafelé.
Vissza az elejére Go down
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Lady Viviane játéka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lady Viviane játéka   Lady Viviane játéka I_icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:03 pm

Visszafelé már jóval gyorsabban szeded a lábaidat, mert eléggé besötétedett, és te magad is tudod, hogy furcsa lényeket is rejthet az erdő. Próbálsz minél kevesebb zajt ejteni, nehogy bárminek a figyelmét magadra tereld. Azonban halk éneklésszerű hangot hallasz az egyik tisztás felől. Nem bírsz kíváncsiságoddal, és odalopakodsz.

A fák mögül leskelődsz, és akkor meghallod az apró szárnyak csapkodását, de csak apró fény pontokat látsz ide-oda röpködni. Már tudod, hogy tündéreket látsz.

Lady Viviane játéka Tndrek
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Lady Viviane

Lady Viviane


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2010. Feb. 15.

Lady Viviane játéka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lady Viviane játéka   Lady Viviane játéka I_icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2010 6:24 pm

Visszafelé már jóval gyorsabban szedem a lábaim. Eléggé besötétedett. Ilyenkor nem ajánlatos egyedül kószálni az erdőben, ugyanis furcsa lényekkel is találkozhatunk. Próbálok minél kevesebb zajt ejteni, nehogy bárminek a figyelmét magamra tereljem. Óvatosan lépkedek a sűrű avar közt, mikor éneklésszerű hangra leszek figyelmes. Az egyik tisztás felől jön. Mint mindig, a kíváncsiságom most sem hagy nyugodni, ezért közelebb osonok. Az énekszó mellett már apró szárnyak csattogását is hallani. A tó felett apró fénypontok röpködnek ide-oda, mintha táncolnának. Ekkor már tudom, hogy tündéreket látok. Sokat hallottam már róluk a druidák meséiből. De mégis sokkal csodálatosabbak mint amilyennek leírták őket. Közelebb merészkednék, de megvan bennem a kétely, mi van ha ezek a tündérek a gonosz oldalán állnak?? Nekünk még régen azt tanították, hogy ezek a lények igen békések. De mennyi minden történt azóta!!! A druidák is támadásra készülnek Camelot ellen. Most senkiben sem lehet megbízni, mindenki gyanakvással tekint a másikra. És nem ok nélkül. A legtöbbször sajnos olyanokban kell csalódnia az embernek, aki a szívéhez legközelebb áll.
Vissza az elejére Go down
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Lady Viviane játéka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lady Viviane játéka   Lady Viviane játéka I_icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2010 7:10 pm

Hiába voltál óvatos, az apró lények észrevesznek. De nem riadnak meg, néhányan feléd szállnak, és tovább énekelnek a fülednek ismeretlen nyelven. Békésen közelítenek feléd, láthatóan nem akarnak bántani. Hirtelen az egyik felgyorsít, és egészen a szemedig repül, olyan közel, hogy láthatod alakját is. Nem olyan mint amilyennek elképzelted, nem szárnyakkal rendelkező szépséges női alak, inkább kis vidám gyermekre hasonlít az arca, picike tömzsi testtel. Rádmosolyog, aztán picike kezével megböki az orrod, és felkacag. Majd szintén ismeretlen nyelven beszél a többiekhez, akik közelebb merészkednek, és mindegyik alaposan megcsodál téged. Olyan mintha sosem láttak volna embert. Még a ruhádat is meghúzogatják, az egyik a szőke hajadba is belebújik.
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Lady Viviane

Lady Viviane


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2010. Feb. 15.

Lady Viviane játéka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lady Viviane játéka   Lady Viviane játéka I_icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2010 7:32 pm

Hiába voltam olyan óvatos, az apró lények észrevesznek, s közeledni kezdenek felém. De nem riadnak meg, tovább énekelnek számomra ismeretlen nyelven. Békés teremtéseknek tűnnek. Hirtelen az egyik felgyorsul és a szememig repül. Ekkor megláthatom az igazi alakját. Nem szárnyakkal rendelkező szépséges női alak, hanem inkább egy vidám kisgyermekre hasonlít. Rám mosolyog aztán picike kezével megböki az orrom és felkacag. Én közben ámuldozva figyelem őket. Majd a kis tündér egy számomra idegen nyelven a barátaihoz beszél, ekkor ők is közelebb merészkednek. Mindegyikük alaposan megcsodál engem, mintha még sosem láttak volna embert. Még a ruhámat is meghúzogatják, az egyik pedig a hajamba csimpaszkodik. Próbálom óvatosan elterelni őket magamtól, mert a sok mozgó, ide-oda röpködő fénypont már zavaró. Nem is gondoltam, hogy a tündérek ennyire játékosak. Mindenesetre szerencsésnek mondhatom magam, mert nem sok embernek adatik meg, hogy a tündéreket ilyen közelről lássa.
Vissza az elejére Go down
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Lady Viviane játéka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lady Viviane játéka   Lady Viviane játéka I_icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2010 8:15 pm

A kis tündérkék csak nagysokára hagyják abba a játékot. Integetnek neked, aztán visszarepülnek a tó fölé, ahol tovább játszadoznak. Tényleg nagyon szerencsés vagy, mert ilyen látvány nagyon keveseknek tárult eddig a szeme elé. Most már elindulsz haza, aggodalmad is alábbhagyott a pici lényeknek köszönhetően.

//Gratulálok, a játékod véget ért Smile Most már játékban vagy, ha van kedved jelentkezhetsz a hamarosan induló új játékba: https://camelotfrpg.hungarianforum.com/indulo-kalandok-f24/a-corrigan-bosszuja-t34.htm
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Lady Viviane játéka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lady Viviane játéka   Lady Viviane játéka I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lady Viviane játéka
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lady Viviane
» Lady Viviane szobája
» Lady Annthea
» Lady Annthea háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Merlin frpg :: Próbajátékok :: Befejezett játékok-
Ugrás: