Magyar Merlin frpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Merlin frpg

Magyar Merlin alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Camelot körüli erdők

Go down 
+4
Axetalt
Arthur Pendragon
Lord Aelfgar
Lady Annthea
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Dalion

Dalion


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Camelot

Camelot körüli erdők - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Camelot körüli erdők   Camelot körüli erdők - Page 5 I_icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 11:03 pm


//Lord Aelfgar//

A lovagokkal és túszokkal együtt elindultok Camelotba. Útközben nem történik semmi érdekes, Axetalt mögöttetek lemaradva gyalogol Lady Anntheával a karjaiban, a szőke fiú pedig még hátrébb magába zárkózva. Legalább nem téged ócsárol... Most még Merlintől is nyugtod van, aki az élen lovagol. Bizonyára izgul gazdája miatt. Ekkor eszedbe jut Lacey... vajon vele mi történhetett? Reméled, hogy ő nem sérült meg úgy, mint te....

//Lacey//

Gaius megnyugtat, hogy nem a te hibád, majd gyorsan beviszitek a fiút a lakhelyére. Ott rögtön megpróbálsz az öreg segítségére lenni, a gyógyszeres fiolák között kutatsz, és mindent odagyűjtesz a fiú mellé, ami szükséges.
- Mi történt vele, hogy ájult? - kérdezi Gaius, miközben sérüléseit vizsgálja, mellkasáról pedig eltávolítja a páncélt. Kiderül, hogy az ostor a ruházat alatt is csúnyán felsértette, tele van zúzódásokkal szerencsétlen herceg.
Vissza az elejére Go down
Lord Aelfgar

Lord Aelfgar


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Jan. 27.

Camelot körüli erdők - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Camelot körüli erdők   Camelot körüli erdők - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2010 3:41 pm

Egészen csendben baktatunk vissza Camelotba. Hiába arattunk most győzelmet, mégis mindenkire búskomor hangulat telepedett. Merlin elöl lovagol, biztosan a herceg miatt aggódik. Teljesen megváltozott a véleményem a fiúról most, hogy tudom, hogy mágus. De azt a mérhetetlen hűséget is csodálom, amit Artúr felé táplál. Damien hátul lépked magányosan, előtte pedig a sebhelyes Axetalt hozza karjában azt a csodaszép, és hihetetlenül erős hölgyet, akit Anntheának hívnak. Biztos vagyok benne, hogy gyengéd érzelmeket táplálnak egymás iránt.

Erről jut eszembe... Vajon Lacey épségben visszaért a városba? Nagyon remélem, hogy nem esett baja, soha sem bocsátanám meg magamnak, ha történt volna vele valami. Elvégre megesküdtem, hogy nem eshet bántódása, erre... Ráadásul a herceg védelmére is felesküdtem. Azt ígértem Uthernek, hogy egy haja szála sem fog meggörbülni, erre olyan rémes állapotban küldtem haza. Ebből büntetés lesz, ha nem lelem halálomat ezen az istenverte lovon, amin már alig bírok ülni. Több csontom is eltört mint hittem... Szóval ha életben kerülök Uther elé, nem bizonyos, hogy úgy is jövök ki a trónteremből.
Vissza az elejére Go down
Lacey

Lacey


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Jan. 18.
Age : 33

Camelot körüli erdők - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Camelot körüli erdők   Camelot körüli erdők - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2010 8:07 pm

Gaius nyugtató szavai ellenére még mindig a magaménak érzem, hogy a herceget ennyire bántották. S hogy ezt ellenpontozzam igyekszem mentoromnak mindenben a segítségére lenni, legalább ezzel is elterelem a gondolataimat. A gyógyszeres fiolák közt kutakodom, a gyógyfüveket átnézem és minden lehetséges írt odagyűjtök Arthur mellé. Ha belegebedek is meg fogom gyógyítani őt, mindent meg fogok tenni érte, ahogy ő is értem. Camelot lakosaként ez a kötelességem...tessék, megint elbambultam, ebből a helyzetből pedig Gaius kérdése ébreszt fel. Sóhajtok egy nagyot és belekezdek.
- Ha a herceg nincs Gaius én lennék ilyen siralmas állapotban. Egy hatalmas ostor volt a druida kezében. Már lesújtani készült, amikor Arthur a védelmemre kelt. Először az ostorral ütlegelték, aztán amikor szótlanul tűrte már ököllel ütötték őt. - mondandóm végén megtöröltem könnyes arcomat, és felegyenesedtem.
- Már pedig mi meg fogjuk őt gyógyítani, bármibe kerüljön is! - még saját magamat is megijesztem hangom elszántságával.
Vissza az elejére Go down
Dalion

Dalion


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Camelot

Camelot körüli erdők - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Camelot körüli erdők   Camelot körüli erdők - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2010 9:56 pm

//Aelfgar//

A városba visszatérve, már nem nagyon bírod tartani magad, de tudod, hogy kötelességed megjelenni a király előtt. Merlin segít le a lóról, majd a többi lovaggal és túszokkal együtt a trónterembe léptek.... azonban nem találjátok ott Uthert.
- Valószínű, hogy Gaiusnál van, Arthur mellett - mondja izgatottan Merlin, majd már indul is a lakhely felé. Te, mint megbízott vezető nehézkesen követed. Legalább Gaius el tud majd látni, ha Uther megkíméli az életed. Előre félsz a királlyal való találkozástól, de tudod, hogy elkerülhetetlen.
Amikor beléptek, Merlin sejtése beigazolódik: a király fia mellett, Lacey és Gaius társaságában álldogál.

//Lacey//

Ahogy felkiáltasz, hogy megfogod gyógyítani Arthurt, a király ront be az ajtón. Arcán megnyugvás tükröződik, ugyanakkor hirtelen megdöbbenés, majd harag, ahogy meglátja fia állapotát.
- Mi történt vele!? - szinte elállja az utad, de érthető a viselkedése. Gaius elmondja azt, amit tőled hallott. Kissé megijedsz, félsz, hogy a király téged fog hibáztatni. Már meg szeretnél szólalni, de ekkor megjelenik a lakás ajtajánál Merlin és Lord Aelfgar is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Camelot körüli erdők - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Camelot körüli erdők   Camelot körüli erdők - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Camelot körüli erdők
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Erdők

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Merlin frpg :: Játéktér :: Camelot-
Ugrás: