Magyar Merlin frpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Merlin frpg

Magyar Merlin alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Gaius lakhelye

Go down 
+3
Merlin
Dalion
Lady Annthea
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Lacey

Lacey


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Jan. 18.
Age : 33

Gaius lakhelye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gaius lakhelye   Gaius lakhelye - Page 4 I_icon_minitimePént. Feb. 26, 2010 10:58 pm

Egy percig tartott csak, de épp elég volt ahhoz, hogy elolvadjak tőle. Gyengéd volt, pedig egészen máshogy képzeltem el a csókját...és épp ez volt benne olyan jó. Kezd elfogyni a levegője, ezért elhúzódott, én is ekkor tértem vissza a valóságba. Merlin...és Gaius. Mindvégig figyeltek minket. Most biztos elég cifrákat gondolhatnak rólam...
Vissza az elejére Go down
Lord Aelfgar

Lord Aelfgar


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Jan. 27.

Gaius lakhelye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gaius lakhelye   Gaius lakhelye - Page 4 I_icon_minitimePént. Feb. 26, 2010 11:07 pm

Rámosolygok Lacey-re a csók után, nem is foglalkozok többet az öreggel és Merlinnel. Csak hátradőlök, most már alig érzek fájdalmat. Le is hunyom a szemem, és lassan a kimerültség miatt elnyom az álom. De közben a gondolatok cikáznak a fejemben, ezért éberen alszom. Lacey még oly fiatal, én pedig már vén vagyok. Ráadásul lovag, katona, akinek nap mint nap veszélybe kerül az élete. Nincs már olyan sok hátra nekem, bármikor otthagyhatom a fogam, mi lenne akkor a lány sorsa?
Vissza az elejére Go down
Lacey

Lacey


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Jan. 18.
Age : 33

Gaius lakhelye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gaius lakhelye   Gaius lakhelye - Page 4 I_icon_minitimePént. Feb. 26, 2010 11:15 pm

Szinte érzem a kutakodó pillantásokat a hátamon, de nem akarok velük foglalkozni most, csak vele. Lassan hátradől, és szinte azon nyomban el is nyomja az álom. Aludjon csak, pihenjen sokat...hisz sok csata vár még rá Camelotért, a királyért, és egy kicsit értem is. A vizes ruhával megtörlöm még egyszer az arcát, aztán hagyom hadd aludjon tovább.
Vissza az elejére Go down
Dalion

Dalion


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Camelot

Gaius lakhelye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gaius lakhelye   Gaius lakhelye - Page 4 I_icon_minitimePént. Feb. 26, 2010 11:36 pm


//Lacey & Lord Aelfgar// Kaland lezárása

Lord Aelfgar az éjszakát Gaiuséknál töltötte, miközben Lacey odaadóan ápolta. Mindketten sokat gondolkoztak a kapcsolatukon, de végül egyikőjük sem jutott dűlőre.

Másnap reggel a lovag arra ébredt, hogy Lacey az ágyához támaszkodva alszik. Lágyan végigsimított a szőke hajzuhatagon, majd egy szó nélkül elhagyta a még csendes lakást. Nagyon korán volt, de a katona úgy gondolta, így lesz a legjobb.
A lány kissé csalódottan ébredt fel, de nem haragudott meg a lovagra. Úgy gondolta, hogy még nincs lezárva a jövő számukra, még biztos összehozza őket a sors...

***

Arthur herceg szerencsésen felépült, két nap múlva már Merlinnel veszekedtek, mert az ifjú szolgáló semmiképp nem akarta engedni, hogy gazdája résztvegyen a lovagokkal való gyakorlatozáson. Persze ennek csak az lett a vége, hogy mindketten megsértődtek...

Lady Annthea még azon az éjjelen magához tért, és nagyon megörült, hogy a szeretett férfit találta maga mellett. Axetalt persze végig gondoskodott róla, leste kívánságait, hogy a hölgy minél hamarabb visszanyerje erejét. Másnap azonban visszatért az erdőbe, hogy békét teremtsen az ott maradt druidák között.

Uther az elfogott druidákat máglyára ítélte, ezt látta legjobb megoldásnak a lázongás leverésére. Ezzel a tettével sikeresen el is hárította a problémát, a druidák megbékéltek, habár ez lehet Axetaltnak köszönhető, aki alaposan eligazította a csapatot.

Dalion pedig hazatért, leöltözött, és befeküdt az ágyikójába. Smile
Vissza az elejére Go down
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Gaius lakhelye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gaius lakhelye   Gaius lakhelye - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Márc. 03, 2010 9:24 pm

//Lacey//

Szégyenkezve lépsz be Gaiushoz, amiért összetörted a főzeteket. Az öreg gyógyító még mindig Merlinnel diskurál, alig vesznek észre. Pár foszlányt meghallasz a beszélgetésből. Gonosz boszorkányra gyanakodnak, aki bűbájt bocsát a férfiakra, akiket azután vagy foglyul ejt, vagy megöl, ezt ők sem tudják, de ki akarják deríteni. Végül Gaius kérdőn rádnéz.
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Lacey

Lacey


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Jan. 18.
Age : 33

Gaius lakhelye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gaius lakhelye   Gaius lakhelye - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Márc. 03, 2010 10:09 pm

Arcomon a szégyen pírjával lépek be Gaius ajtaján, kezemben az átázott táskával. Öreg barátom még mindig Merlinnel beszélget, és amit kiveszek a diskurzusukból, az nem jelent sok jót. De most jobban foglalkoztatnak az összetört üvegcsék és amint Gaius figyelme felém irányul a szégyen pírja még jobban elborítja arcom.
- Én...hát...siettem nagyon lefelé, és elejtettem a táskát. - mondom neki fojtott hangon, és felétartom az elázott táskát.
- Nagyon sajnálom... - felelek megint, és szemeim megtelnek könnyekkel.
Vissza az elejére Go down
Gaius

Gaius


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Jan. 19.

Gaius lakhelye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gaius lakhelye   Gaius lakhelye - Page 4 I_icon_minitimeVas. Márc. 07, 2010 4:23 pm

Miközben Merlinnel próbáljuk kitalálni, hogy mi lehet az oka a férfiak tömeges eltűnésének, Lacey visszatoppan, kezében a táskájával, ami át van ázva. Szegénykém nagyon rosszul érzi magát miatta, de hát ilyen előfordul.

- Semmi baj kedvesem - állok fel nehézkesen az asztaltól, majd kinyitom az gyógyitalos szekrénykémet. - Add csak ide - nyúlok a táskáért, és egy pillanat múlva már újabb üvegcsékkel töltöm meg. - De ezúttal nagyon vigyázz, nem kell annyira rohanni - mondom, majd visszaülök, és megkérdezem Merlintől, hogy látta-e azt a nőt, akiről a népek pletykálnak, és akit az eltűnésekkel gyanúsítanak az emberek.
Vissza az elejére Go down
Lacey

Lacey


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Jan. 18.
Age : 33

Gaius lakhelye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gaius lakhelye   Gaius lakhelye - Page 4 I_icon_minitimeVas. Márc. 07, 2010 4:29 pm

- Rendben van. Vigyázni fogok. - felelem kissé elpirulva, majd megindulok az ajtó felé. Nagy kő esett le a szívemről, hogy Gaius nem haragszik. Mosolyogva veszem át tőle a táskát, és csendben lépek ki az ajtón, hadd beszélgessenek Merlinnel. Nem értem, miért pont Camelotot szemelte ki ez a valami.
Vissza az elejére Go down
Lady Viviane

Lady Viviane


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2010. Feb. 15.

Gaius lakhelye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gaius lakhelye   Gaius lakhelye - Page 4 I_icon_minitimeVas. Márc. 21, 2010 5:03 pm

Amikor elmesélem Gaiusnak mi történt, kételkedve tekint rám. Sejtettem, hogy ez lesz. Ő még bizalmatlanabb velemi, mint Merlin. Végül mégis arra kér, menjek el vele a lakhelyére. Amikor odaérünk, még egyszer alaposan kikérdez a látottakról. Én pedig újra mindent elmesélek neki, de most már sokkal részletesebben.
Ezután a könyvespolcáról leemel egy régi, poros könyvet, majd lapozgatni kezdi. Kíváncsian figyelem, mit csinál. Hamarosan rátalál arra amit keresett. Felém tartja a könyvet, melyben egy pontosan ugyanolyan nő van, mint akivel a folyosón találkoztunk.
- Ő volt az? - kérdezi.
- Igen, pontosan így nézett ki. - felelem magabiztosan, de azért még egyszer alaposan szemügyre veszem a képet. - Ki ez a nő?? - kérdezem Gaiust.
Vissza az elejére Go down
Gaius

Gaius


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Jan. 19.

Gaius lakhelye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gaius lakhelye   Gaius lakhelye - Page 4 I_icon_minitimeVas. Márc. 21, 2010 6:02 pm

Valóban nem vagyok túl nagy bizalommal Viviane iránt, félek, hogy rossz oldalra fog állni. Azonban addig, amíg ez meg nem történik nem lehetek ellenséges vele. Különösen most, amikor ilyen sötét dolgokról hozott hírt. És beváltotta legbaljóslatúbb gondolatomat.

- Ez a nő egykor Corrigan volt. Beleszeretett egy férfi, így végleg asszonyi formát ölthetett. De a tisztogatás idején Uther máglyára küldte a férfit, mert az valójában mágus volt. A Corrigan hosszú időre eltűnt, majd egy-két helyről hallani lehetett, hogy férfiak tűnnek el, olyan helyeken ahol ez a nő megjelent - mondom. - Féltem tőle, hogy errefelé tart, és sajnos igazam lett. Nagyon vigyázni kell vele, már csak a bosszú élteti. Nagyon erős mágia kell az elpusztításához, talán egy varázsló nem is elég hozzá - fejezem be.

Valóban tartok ettől a nőtől. Félek, hogy Camelot ismét Uther rossz döntéseinek lesz áldozata.

//Corrigan: Corrigan éjjel gyönyörű szűzként, nappal ronda banya képében jelentkezik. Azt a napot várja, amikor egy ember beleszeret és követi őt a nappalba. Ekkor végleg asszonyi formát ölthet.//
Vissza az elejére Go down
Lady Viviane

Lady Viviane


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2010. Feb. 15.

Gaius lakhelye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gaius lakhelye   Gaius lakhelye - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Márc. 22, 2010 7:29 pm

- Ez a nő egykor Corrigan volt. Beleszeretett egy férfi, így végleg asszonyi formát ölthetett. De a tisztogatás idején Uther máglyára küldte a férfit, mert az valójában mágus volt. A Corrigan hosszú időre eltűnt, majd egy-két helyről hallani lehetett, hogy férfiak tűnnek el, olyan helyeken ahol ez a nő megjelent - meséli Gaius - Féltem tőle, hogy errefelé tart, és sajnos igazam lett. Nagyon vigyázni kell vele, már csak a bosszú élteti. Nagyon erős mágia kell az elpusztításához, talán egy varázsló nem is elég hozzá - fejezi be a mondanivalóját. Mindaz alapján amit Gaius mondott ez a nő tényleg nagyon veszélyes lehet. A sötét mágia jelenlétét is egyre erősebben érzem. Biztos nem nyugszik addig, amíg ördögi tervét véghez nem viszi. De ezt nem nézhetem tétlenül. Meg kell őt állítani, amilyen gyorsan csak lehet.
- Mit javasolsz, mit tegyünk?? - kérdezem Gaiust
Vissza az elejére Go down
Gaius

Gaius


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Jan. 19.

Gaius lakhelye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gaius lakhelye   Gaius lakhelye - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Márc. 22, 2010 9:55 pm

- A nyomára kellene bukkanni, minél előbb. Talán Worden herceg még él, de erre sajnos nem túl sok esélyt látok - sóhajtom. - Én visszamegyek a fogadásra, ti Merlinnel nézzetek körül a városban. Legyetek nagyon óvatosak, a lovagok és a katonák odalent járőröznek - mondom, majd felállok. Kilépünk az ajtón, és a folyosón észrevesszük Sir Leont, akin látszik, hogy történt valami. - Úgy tűnik az lesz a legjobb, ha egyelőre mind a fogadásra megyünk. Merlin visszatér Arthur mellé, és megpróbálja kihallgatni, amiről Sir Leon beszámol.
Vissza az elejére Go down
Lady Viviane

Lady Viviane


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2010. Feb. 15.

Gaius lakhelye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gaius lakhelye   Gaius lakhelye - Page 4 I_icon_minitimeKedd Márc. 23, 2010 10:13 pm

Gaius is azt tanácsolja, hogy minél hamarabb keressük meg ezt a nőt. Az arcán látom, ő is igazán aggódik. Amikor megemlíti, hogy Worden herceg talán már nem is él, kicsit összeszorul a szívem.
Gaius tanácsára Merlinnel együtt útra indulok, hogy alaposabban szétnézzünk a városban, ő pedig visszaindul a fogadásra. Ám amikor kilépünk az ajtón, megpillantjuk Sir Leont, akin látszik, hogy valami komoly dolog történt.
- Úgy tűnik az lesz a legjobb, ha egyelőre mind a fogadásra megyünk. Merlin visszatér Arthur mellé, és megpróbálja kihallgatni, amiről Sir Leon beszámol. - mondja Gaius, majd mindannyian visszaindulunk a trónterembe.
Vissza az elejére Go down
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Gaius lakhelye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gaius lakhelye   Gaius lakhelye - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Márc. 24, 2010 9:14 pm

//Lady Viviane//

A trónterembe érve Merlin egyből Arthurhoz megy, és kihallgatja, amit Sir Leon mond. Amikor a lovag elmegy azonnal hozzátok lép, és elmondja, hogy a lovag látta a férfiakat elrabló Corrigant, akire azt hiszi, hogy boszorkány, és azt is tudja hol rejtőzik. Gaius tanácsára Merlin és te utánuk lopóztok az erdőbe, de az öreg gyógyító előbb átadja azt varázslatot tartalmazó papiruszt, amivel el tudjátok pusztítani a nőt.

Elbújtok a barlang mellett. Te tudod, hogy egyedül neked van esélyed, mert a férfiakat mind befolyásolni tudja, még Merlint is. Azonban egyedül nem tudod megállítani, ezért a fiú segítségére is szükséged van. Kár lenne késlekedni, mert mindenki odaveszhet, beleértve Arthurt és Worden herceget is. Azonban amíg ez a rengeteg katona ott tartózkodik nem tudtok bemenni, ezért valamivel el kell terelnetek a figyelmét.

/Itt most rád bízom, hogy mit teszel, mivel tereled el Arthurék figyelmét. Kérlek az erdőbe írj./
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Gaius lakhelye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gaius lakhelye   Gaius lakhelye - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gaius lakhelye
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Merlin frpg :: Játéktér :: Camelot-
Ugrás: