Magyar Merlin frpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Merlin frpg

Magyar Merlin alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Dalion és Lord Aelfgar kalandja

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Dalion és Lord Aelfgar kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Dalion és Lord Aelfgar kalandja   Dalion és Lord Aelfgar kalandja I_icon_minitimeVas. Okt. 03, 2010 10:15 pm

Minden helyszín ebben a topicban játszódik.
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Lord Aelfgar

Lord Aelfgar


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Jan. 27.

Dalion és Lord Aelfgar kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dalion és Lord Aelfgar kalandja   Dalion és Lord Aelfgar kalandja I_icon_minitimeVas. Okt. 03, 2010 11:02 pm

Uther király arra utasította a lovagokat, hogy nézzünk át minden házat, mert valószínűleg mágus van Camelot falai között. Eddig sehol nem találtunk semmit, és mivel nem hiszem, hogy Lady Annthea vagy Merlin, a szolgáló bocsátotta volna azt az átkot Camelotra, amitől minden elsőszülött fiút megbetegít, tovább folytatjuk a keresést. Két felé váltunk, az egyik csapatot Sir Leon vezeti, míg én a másikkal járom végig az Alsóváros házait.

Dalion, vagyis Damien házához érkezünk. Aggódom, hiszen fogalmam sincs, hogy ő vagy, a máglyára küldött fivére volt az idősebb. Ha ő, akkor ő is betegen fekszik, amire gyógyírt kell találni. Vagy pedig ő okozta volna az egészet? Nem, ez esztelenség. Makacs, csalódott, lehet, hogy ég a bosszúvágytól, de nem hinném, hogy képes lenne ezt tenni. Még nagy levegőt veszek mielőtt bekopogtatnék, csak ne legyen a házban semmi mágiára utaló jel! Végül erőteljesen dörömbölni kezdek az ajtón.
Vissza az elejére Go down
Dalion

Dalion


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Camelot

Dalion és Lord Aelfgar kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dalion és Lord Aelfgar kalandja   Dalion és Lord Aelfgar kalandja I_icon_minitimeHétf. Okt. 04, 2010 2:56 pm

Reggel a szokásos rutin szerint ébredek. Megmosakszom, felöltözök, eszek, majd elmegyek idős kovács barátomhoz segédkezni. Délben benézek Anntheához, aki hihetetlenül finom ebéddel vár. Tudom, hogy pofátlan vagyok, de azt is tudom, hogy szívesen fogad. És ez amolyan megszokássá vált már köztünk.

Cameloti életem egész jól alakul, habár nem felejtettem el a célom, nem felejtettem el a bosszút. Csak épp megtanultam figyelni az élet jó dolgaira is. Például örülni apró dolgoknak, mosolyogni néha Lady Anntheára vagy Merlinre. Ugyanis kiderült, hogy képes vagyok rá! Habár szerintük gunyoros és neveletlen viselkedésem nem sokat változott, na de erről én már igazán nem tehetek.

Otthon épp az új varázslatot gyakorolom, amit megmutatott Lady Annthea. Elég bonyolult és nehéz ige, de szörnyen hasznos. El lehet tüntetni vele tárgyakat, és ha elég ügyes az illető, akár személyeket is. Akár magamat is... Az pedig hihetetlenül jó lenne. Egyre csak próbálom tehát a varázslatot, de legnagyobb bosszúságomra nemhogy magamat nem sikerül egyelőre láthatatlanná tenni, hanem a kezemben lévő poharat. Már majdnem idegrohamot kapok, amikor kopogtatnak az ajtómon. Ki a csuda lehet az?
Mit sem sejtve tárom ki a nehéz fát, amikor egy egész kellemetlen meglepetés ér... Na ne...
Vissza az elejére Go down
Lord Aelfgar

Lord Aelfgar


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Jan. 27.

Dalion és Lord Aelfgar kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dalion és Lord Aelfgar kalandja   Dalion és Lord Aelfgar kalandja I_icon_minitimeHétf. Okt. 04, 2010 9:04 pm

Dalion kitárja az ajtót, és az arcán látom, hogy nem örül nekem. Hogy is örülne annak, aki a testvérét a halálba küldte. Nyelek egyet, majd megszólalok.
- A király nevében, át kell néznünk a házadat - mondom határozottan, és belépek. Intek a katonáknak, hogy szóródjanak szét, és én Dalionnal maradok, mintha én akarnám átnézni a ház ezen részét. - Remélem, hogy minden gyanús dolgot itt tartasz - suttogom szinte, és körülnézek. - Gondolom nem örülsz nekem, de kötelességeim vannak - jelentem ki, majd mímelni kezdem, hogy keresgélek. Szerencsére nem találok semmi gyanúsat, de ha találnék, tán még azt is elrejteném a köpenyem alá, hogy mások észre ne vegyék. Nem akarom a másik testvér halálát is végignézni.

Megállok az asztalnál, ráemelem szememet az ifjúra. Rég volt már az ami az erdőben történt, és nem nyertem el még mindig a bizalmát. Nem is ez a célom, ám még is nehezen viselem, hogy valaki gyűlöl. Főleg, ha oka is van rá. Dalionnak pedig van oka bőven, én magam vagyok Uther kegyetlenségének a megszemélyesítője.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dalion és Lord Aelfgar kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dalion és Lord Aelfgar kalandja   Dalion és Lord Aelfgar kalandja I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dalion és Lord Aelfgar kalandja
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lord Aelfgar
» Dalion
» Lacey és Mower kalandja
» Hans, Cada és Bran kalandja
» Hans kalandja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Merlin frpg :: Játéktér :: Privát kalandok-
Ugrás: