Magyar Merlin frpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Merlin frpg

Magyar Merlin alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Hans, Cada és Bran kalandja

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Hans, Cada és Bran kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Hans, Cada és Bran kalandja   Hans, Cada és Bran kalandja I_icon_minitimeVas. Okt. 03, 2010 10:13 pm

A három karakter játéka. Minden helyszín ebben a topicban játszódik.
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Bran

Bran


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Feb. 01.

Hans, Cada és Bran kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hans, Cada és Bran kalandja   Hans, Cada és Bran kalandja I_icon_minitimeVas. Okt. 03, 2010 10:26 pm

Már megint esik az eső. Már harmadik napja. Ez pedig azt jelenti, hogy a lovagok, és egyéb népek, akik a király elé járulnak végigcsattognak sáros lábbal a palota kövén. És ezt kinek kell naponta többször feltakarítania? Hát Brannek, ki másnak. Na jó, még mások is ezen dolgoznak, és én szeretem a munka nagy részét rájuk hagyni, de amikor az egyik eszelős kinézetű lovag, csak úgy viccből felrúgja a vizesvödröt, egy kissé ideges leszek. Feltörlöm a pocsolyát, majd a rongyot a vödrömbe vágom. Én itt mára befejeztem.

Percek múltán már egy csuklyás köpenyben járom a város utcáit, és kilépek az Alsóvárosba. Lábam bokáig tocsog a sárban. Jaj, de szép nap ez.
Vissza az elejére Go down
Hans

Hans


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Feb. 14.
Age : 29

Hans, Cada és Bran kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hans, Cada és Bran kalandja   Hans, Cada és Bran kalandja I_icon_minitimeVas. Okt. 03, 2010 10:49 pm

Ha továbbra is ennyire és ennyit esik az eső, komoly károkat fog okozni a kertben. Visszafog esni az eladás, kevesebb lesz a bevétel, nehezebben fogunk megélni. Utálom, hogy folyton nekem kell ezzel törődnöm. Szeretem a munkámat, a kertemet, de azért néha már az agyamra tud menni, hogy nyakig sárban cuppogva kell az esőben munkálkodnom, összeszedni mindenféle kórt, és utána folytatni a dolgozást, de betegen. Ráadásul számolgatnom is nekem kell. Anya legalább azt megcsinálhatná de nem, ó nem.

Reggel még úgy volt hogy nem, ám némi gondolkodás után én, és egy két jó ismerősöm akiket rátudtam venni, kijöttünk a piacra, mert ha előreláthatólag a sok eső miatti terméscsökkenés okán nem lesz pénzük, jobb ha most megszedjük magunkat. Hisz ilyen időben a konkurencia is csökken. Többen veszik nálunk a zöldséget, gyümölcsöt. Viszont hidegben, esőben kell kint állni, és emiatt roppant rossz kedvem lesz. Ajánlom, hogy történjen valami nagyon jó, különben tüzet fogok okádni.
Vissza az elejére Go down
Bran

Bran


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Feb. 01.

Hans, Cada és Bran kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hans, Cada és Bran kalandja   Hans, Cada és Bran kalandja I_icon_minitimeVas. Okt. 03, 2010 11:13 pm

Csak szakad, és szakad. Kezd átázni a ruhám, de nem törődök vele. Kevés ember járkál kint ilyen időben, pedig én a nyüzsgést szeretem. De nem számít, mert megpillantom a zöldséges standot. Már régóta azt játszom, hogy egy almát, vagy más gyümölcsöt ellopok, amikor a fiú nem figyel, bár szerintem ő nagyon is jól tudja, hogy az én zsebemben köt ki a legszebb gyümölcse. Ám most van néhány pénz a tarsolyomban, és az a fürt szőlő olyan szép. Eljátszom a gondolattal, hogy elemelem ezt is, bár most nem tudnám észrevétlenül tenni, hiszen alig lézeng valaki itt, valamint ezúttal nem egyedül árulja a portékáját, és egy nyilvános megalázás egyáltalán nem hiányozna.

Odaállok a fiú elé, rámosolygok, és elveszem a szőlőt az asztalról.
- Üdvözöllek, uram - biccentek. - Mennyiért adod a szőlőt?
Vissza az elejére Go down
Hans

Hans


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Feb. 14.
Age : 29

Hans, Cada és Bran kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hans, Cada és Bran kalandja   Hans, Cada és Bran kalandja I_icon_minitimeCsüt. Okt. 07, 2010 8:11 pm

Unalommal telik az idő. Csak néhány vásárló van. Úgy hiszem nem számoltam eléggé azzal, hogy ilyen időben kevesebben merészkednek ki. Hoznom kellett volna valami könyvet. Így jobb híján a felhők számolgatásával tudom tölteni az időmet.

Békés pihenésemet egy fiú zavarja meg. Végigmustrálom tetőtől talpig, elidőzök az arcán. Ismerősnek tűnik, nagyon ismerősnek. Hát persze. A fiú aki mindig lop, pedig van pénze. Nem is értem, miért hagyom neki. Persze, azoknak mindig szoktam ingyen ételt adni akik rászorulnak, de ő nem tartozik ebbe a kasztba. Van tető a feje felett, van munkája, és a ruháiból ítélve, nem él rosszul. Mégsem vertem még le a kezét a lopásért. És most itt van. És meg akarja venni a szőlőt. Gyanús ez nekem. De kit érdekel, örülhetek hogy egyszer végre nem lopja a kaját. Mosolyt villantok rá.

- Üdvözlet önnek is. Öt shilling.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hans, Cada és Bran kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hans, Cada és Bran kalandja   Hans, Cada és Bran kalandja I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hans, Cada és Bran kalandja
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hans kalandja
» Bran
» Lacey és Mower kalandja
» Dalion és Lord Aelfgar kalandja
» Hans háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Merlin frpg :: Játéktér :: Privát kalandok-
Ugrás: