Magyar Merlin frpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Merlin frpg

Magyar Merlin alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bran

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Bran

Bran


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Feb. 01.

Bran Empty
TémanyitásTárgy: Bran   Bran I_icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2010 11:26 pm

Név: Bran
Avatár: Rafi Gavron
Nem: férfi
Kaszt: hétköznapi ember, szolgáló
Kor: 15 vagy 16

Jellem:
Branről semmi jót nem lehet elmondani. Rosszindulatú, sunyi, de mindezt bájos arca mögé rejti. Szemrebbenés nélkül hazudik, és árul el bárkit, de jól tudja bánat könnyek mögé rejteni. A mágiával rendelkezőket nem ítéli el, de nem is támogatja. Érdekétől függően cselekszik.

Előtörténet:

Nevem alapján (Bran annyit tesz, holló) azt hihetnék az emberek, hogy walesi vagyok, de magam sem tudom, hogy honnan jöttem. Anyám egy szurtos képű, utolsó szolga volt, és néma, így semmit sem tudott mesélni nekem. Valószínűleg valami útszéli csavargó gyalázhatta meg, aki talán mór lehetett, hiszen bőröm barnább, mint a szokásos. Anyámat elvitte a dögvész, amikor nyolc körül lehettem.

A koromat is onnan tudom, hogy egy másik szolgáló mesélte, hogy anyám 15 esztendővel ezelőtt jelent meg Camelotban velem a karján. Belenőttem a szolgáló létbe, nem választottam ezt az életet. Anyám halála után máris lépcsőket súroltam, éjjeli edényeket hordtam ki, és egyéb gusztustalanabbnál gusztustalanabb dolgokat csináltam.

Idővel rájöttem, hogy az emberek bájosnak tartanak, főleg a nők, így egyre kevesebb dolgom akadt. Elég volt kedvesen mosolyogni, és a szakácsnő máris adott egy tányérral a királynak szánt ételből, vagy valamelyik szolgálólány elvégezte a teendőimet.

Azonban kedves arcommal kitűnően leplezem számító valómat. Erre példa az is, hogy amikor az egyik leány, Suse rájött, hogy az ujjam köré csavartam, és megelégelte, hogy helyettem dolgozik, én boszorkányság vádjával feldobtam őt. Még csinos kis bizonyítékokat is rejtettem el a szobájában.

Mindent összevetve, magam sem tudom, miért vagyok ilyen. De minek is gondolkodnék rajta? Jól érzem magam a bőrömben, bár lehetne még jobb is, ha végre ki tudnék törni a szolgák közül, de egyszer, ha elég kitartóan ármánykodok, biztosan az is sikerülni fog.

Megjegyzés:

Bran Leo
Vissza az elejére Go down
Dalion

Dalion


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Camelot

Bran Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bran   Bran I_icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2010 11:34 pm

Sok hozzáfűznivalóm nincs, nem tudok belekötni az előtörténetedbe. Abba viszont igen, hogy mekkora surmó vagy te kölyök! És még nekem vannak negatív tulajdonságaim...Ez igazán nevetséges. Nos, mindegy... Játékban vagy!
Vissza az elejére Go down
 
Bran
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hans, Cada és Bran kalandja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Merlin frpg :: Karakterek :: Elfogadott előtörténetek :: Hétköznapi emberek-
Ugrás: