Magyar Merlin frpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Merlin frpg

Magyar Merlin alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Cada rejtekhelye

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Cada rejtekhelye Empty
TémanyitásTárgy: Cada rejtekhelye   Cada rejtekhelye I_icon_minitimeVas. Ápr. 11, 2010 3:30 pm

Cada rejtekhelye a vár alatti kamrarendszerekben. Csak gyertyák és könyvek, valamint néhány pokróc a társasága. Sötét, eldugott, ami bőrének és szemének jó, azonban nagyon magányos hely.
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Dalion

Dalion


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Camelot

Cada rejtekhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cada rejtekhelye   Cada rejtekhelye I_icon_minitimeVas. Ápr. 11, 2010 3:44 pm

Futni kezdünk, de fogalmam sincs, hogy merre mehetnénk, hogy hova bújhatnánk. Már olyan rég jártam Camelotban, sok minden változott, sok minden nem ugyanott van... A srác viszont határozottan a vár felé irányít, pár percen belül lerázzuk a tömeget, és hatalmas sötétségbe érünk. A vár alatti kamrarendszerben vagyunk, már szúrja a szememet a sötétség, de ekkor a fiú varázsol! Meghökkenve figyelem, ahogy felgyulladnak a fények. Mennyi varázsló van itt Camelotban!
Ekkor észreveszem a földön heverő könyveket és pokrócot. Csak nem itt él? Összeszorul a szívem, ugyanakkor megvetést is érzek belül...

- Az én nevem Dalion - mutatkozom be kedvesen mosolyogva - Igazából azért segítettem, mert ki nem állom, ha ártatlanokat bántalmaznak. Nem értem miért mondtak olyan csúfondáros dolgokat rólad, semmi alapja nem volt. Ösztönösen cselekedtem - rázom meg a vállam, majd egy nagyon nyugtalanító érzés önt el. Jaj Istenem... - Lady Annthea nem jött utánunk! Istenem, nem hagyhatjuk hogy valami történjen vele... - a nyugtalan érzés aggódássá fokozódik, és tudom, hogy tennem kéne valamit. De ha most kimegyek, akkor rögtön elkapnak. Mit tegyek?!
Vissza az elejére Go down
Cada

Cada


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2010. Mar. 19.

Cada rejtekhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cada rejtekhelye   Cada rejtekhelye I_icon_minitimeVas. Ápr. 11, 2010 9:24 pm

- Az én nevem Dalion. Igazából azért segítettem, mert ki nem állom, ha ártatlanokat bántalmaznak. Nem értem miért mondtak olyan csúfondáros dolgokat rólad, semmi alapja nem volt. Ösztönösen cselekedtem - mondja, de valami különöst érzek benne. Mintha nem egy ember lenne, olyan furcsa. De kedves, és ez olyan ritka. Ahogy az is, hogy egyáltalán emberhez szólhatok. Hirtelen a hölgyért kezd aggódni, a nevét is megtudom.

- A hölgynek szerintem nem lesz baja - mondom halkan. - Erősnek érzem - hunyorítok szememmel. - De te most húzódj meg egy kicsit itt. Nyugodj meg.

Én nyugtatom őt. Ez vicces, ezért el is mosolyodok bátortalanul, és kipirul az arcom.

- És akkor te nem félsz tőlem Dalion? - nézek rá nagy szemekkel. - Tőlem mindenki fél. Pedig én nem bántok senkit - rázom meg a fejemet. Közben ledobom magamról a köpenyemet, már csak barna nadrágomban, és hasonló színű ingemben kuporodok le a földre.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cada rejtekhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cada rejtekhelye   Cada rejtekhelye I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Cada rejtekhelye
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cada
» Hans, Cada és Bran kalandja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Merlin frpg :: Játéktér :: Camelot-
Ugrás: