Magyar Merlin frpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Merlin frpg

Magyar Merlin alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Lacey otthona

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Dalion

Dalion


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Camelot

Lacey otthona Empty
TémanyitásTárgy: Lacey otthona   Lacey otthona I_icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 6:40 pm

Nem túl nagy ház, de tökéletesen megfelel az adott célokra. Az ajtóval majdnem szemben van egy ágy, az ajtó mellett pedig egy közepes méretű asztal két székkel.
Vissza az elejére Go down
Lacey

Lacey


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Jan. 18.
Age : 33

Lacey otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey otthona   Lacey otthona I_icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 6:41 pm

Délután épp, hogy csak elnyúltam az ágyon, amikor kopogtattak. A félelem járta át minden tagomat a félelem. Amikor megláttam Lord Aelfgart az ajtóban nagy kő esett le a szívemről. Fel is pattantam az ágyról.
- Mi járatban van itt uram? - kérdezem kiváncsian.
Vissza az elejére Go down
Lord Aelfgar

Lord Aelfgar


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Jan. 27.

Lacey otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey otthona   Lacey otthona I_icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 7:09 pm

Ebéd után érünk vissza Camelotba, és miután a lovamat lenyergeltem, és lemostam magamról az út porát, el is indulok Lacey-hez. Teljes lovagi díszemben megyek, mert ezúttal nem kedvtelésből járom az utcákat, hanem a herceg parancsára.

Hamarosan el is érek a lány házához, ahol pontosan hármat kopogok, igen határozottan. Ezúttal nem mosolygok elbűvölően rá, amikor ajtót nyit.

- Üdvözöllek - köszönök neki. - A herceg megbízásából jöttem. Fontos dologról szeretnék beszélni veled Lacey...
Vissza az elejére Go down
Lacey

Lacey


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Jan. 18.
Age : 33

Lacey otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey otthona   Lacey otthona I_icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 7:13 pm

- Mit akar tőlem a herceg? - kérdeztem felvonva szemöldököm. Kicsit megijedtem, ahogy megláttam a Lordot teljes harci díszben. Mintha engem is vinni akart volna a csatába.
- Ugye azzal az Axetaltal kapcsolatos? - kérdeztem újra. Hangomban semmi jele sem volt felháborodásnak.
Vissza az elejére Go down
Lord Aelfgar

Lord Aelfgar


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Jan. 27.

Lacey otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey otthona   Lacey otthona I_icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 10:03 pm

- Igen. Axeltalttal kapcsolatban lenne szükségünk a segítségre. Egy kelepcét akarunk neki állítani, és te nagyon hasonlítasz a feleségére, Hilariára. Szeretnénk ezt kihasználni - teszek vallomást a lánynak. - De azt előre leszögezem, hogy nem eshet bántódásod. Én személyesen fogok rád vigyázni - mondom, és közben legellenállhatatlanabb mosolyomat villantom a lány felé. - És hidd el, sem a herceg, sem a király nem lesz hálátlan a segítségedért.
Vissza az elejére Go down
Lacey

Lacey


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Jan. 18.
Age : 33

Lacey otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey otthona   Lacey otthona I_icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 10:15 pm

Nem volt könnyű ellenállni a lovag legellenállhatatlanabb mosolyának. De belül a kétség, és a félelem mardosott. Tudtam, hogy vigyázni fog rám, mégis féltem, hogy Axetalt erősebb lesz.
- Tudom. Most visszakoznom kéne...de azt hiszem nem fogok. Bízom a királyban, a hercegben...és magában is. - feleltem. - Bár az igazat megvallva félek...nagyon.
Vissza az elejére Go down
Lord Aelfgar

Lord Aelfgar


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Jan. 27.

Lacey otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey otthona   Lacey otthona I_icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 10:30 pm

- Tudom kedvesem - lépek hozzá közelebb, és megérintem az állát, hogy nézzen a szemembe. - De hidd el, nem eshet bántódásod amíg én itt vagyok - ezzel megcsókolom a homlokát. - Kérlek, induljunk mihamarább, mert már várnak rád a palotában. Merlin is ott lesz, ha ez megnyugtat.
Vissza az elejére Go down
Lacey

Lacey


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Jan. 18.
Age : 33

Lacey otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey otthona   Lacey otthona I_icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 10:38 pm

Lehunytam a szemem, ahogy megcsókolta a homlokomat.
- Merlin is ott lesz, ha ez megnyugtat. - mondta, én meg sóhajtottam egy nagyot.
- Menjünk. - feleltem neki mosolyogva. - Nem szeretek váratni senkit. Különösen a királyt és a herceget. - mondtam még, minden gúny és egyéb felhang nélkül.
Vissza az elejére Go down
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Lacey otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey otthona   Lacey otthona I_icon_minitimeSzer. Márc. 10, 2010 4:09 pm

//Lacey//

Hamarosan hazaérsz, senkivel sem találkozol út közben. Miután nyugovóra térsz, hamar el is nyom az álom, de ekkor rémálmok törnek rád. Egy szőke fiatal férfit látsz, aki a csuklyás nő felé sétált megbabonázva. Mikor odaér, a nő széttárja karjait, és megcsókolja a férfit, aki azonnal elporlad. Zihálva ébredsz, és látod, hogy még nem is világosodik.
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Lacey

Lacey


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Jan. 18.
Age : 33

Lacey otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey otthona   Lacey otthona I_icon_minitimeHétf. Márc. 15, 2010 1:06 pm

De jó, végre itthon vagyok, már azt hittem sose érek haza. Amint beérek kis lakomba egyből átöltözöm és lefekszem. Hamar el is nyom az álom. De ekkor szörnyű képek tolulnak elém. Egy szőke fiú, és az a csuklyás nő. A fiú megbabonázva halad felé. Te jó ég...kitárja a nő a karját és megcsókolja a férfit. Istenem...a férfi elporladt! Szinte kipattan a szemem, és zihálva ülök fel az ágyamban. Még csak most látom, hogy éjszaka van, nincs is világos. Még is mi a fene ez?! Erőtlenül zuhanok vissza az ágyba, megtörölve izzadt homlokomat. Nem értem mi ez...
Vissza az elejére Go down
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Lacey otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey otthona   Lacey otthona I_icon_minitimeHétf. Márc. 15, 2010 1:43 pm

Ablakod előtt először csak egy fénypontot látsz elvonulni, majd újabbat, és újabbat. Felkelsz, hogy megnézd mi az. Amikor elhúzod a függönyt, látod, hogy katonák menetelnek lámpásokkal a kezükben. Lovagok is vannak köztük, talán még Aelfgar is ott van.
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Lacey

Lacey


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Jan. 18.
Age : 33

Lacey otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey otthona   Lacey otthona I_icon_minitimeHétf. Márc. 15, 2010 2:07 pm

Egy ideig csak fekszem az ágyamban, aztán felülök még egyszer, amikor egy fényes pont halad el ablakom előtt. Aztán még egy. Felkelek, kíváncsiságom most is legyőzött. Az ablakon kinézve látom, hogy ezek lovagok, és menetelnek valahová. Egyből Aelfgar jut eszembe...talán ő is közöttük van. Vajon hová mehetnek és kihez?
Vissza az elejére Go down
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Lacey otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey otthona   Lacey otthona I_icon_minitimePént. Márc. 19, 2010 5:57 pm

Mivel aludni már úgysem tudsz, ezért felveszel egy köpenyt és kimész az utcára. Már a lovagoknak nyoma sincs, de te úgy érzed, valami van itt. Nagyon kellemetlen érzés tör rád, pont olyan, mint amikor megpillantottad a nőt. És ekkor meg is jelenik egy árnyék, ami lassan körvonalazódik. A nő az, akit álmodban láttál. Abban a pillanatban feltűnik a szőke férfi is, és a nő felé közelít.

//Alsóvárosba írd a következőt//
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Lacey otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey otthona   Lacey otthona I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lacey otthona
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dalion otthona
» Lacey
» Lacey kalandja
» Lacey és Mower kalandja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Merlin frpg :: Játéktér :: Camelot :: Alsóváros-
Ugrás: