Magyar Merlin frpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Merlin frpg

Magyar Merlin alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Lacey kalandja

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Lacey kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Lacey kalandja   Lacey kalandja I_icon_minitimeKedd Jan. 19, 2010 3:43 pm

Reggel mikor felébredsz, a nap első sugarai vidámságot csalnak az arcodra. Gaius több feladatot is bíz rá, több féle főzetet kell házhoz vinned a városban. Mióta Merlin több időt tölt Artúrral, a te teendőid is meggyarapodtak.

Ahogy az utcákon sétálsz arra leszel figyelmes, hogy az emberek zúgolódnak, több kisebb csoportba tömörülve susmognak.


A hozzászólást Lady Annthea összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 20, 2010 5:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Lacey

Lacey


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Jan. 18.
Age : 33

Lacey kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey kalandja   Lacey kalandja I_icon_minitimeKedd Jan. 19, 2010 3:51 pm

A nap melengető sugarai keltette vidámságot semmi sem képes eltüntetni arcáról, de a zúgolódó, susmorgó emberek őt is megijesztették. Vajon miért susmognak az emberek és kiről? Ilyen, és ehhez hasonló gondolatok futnak keresztül agyán, kezeit szorosabbra fonta a főzetekkel, italokkal teli táskáján, nem akarja, hogy eltörjenek. Oda akart menni és megkérdezni miért csinálják ezt, de inkább megszaporázta lépteit.
Vissza az elejére Go down
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Lacey kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey kalandja   Lacey kalandja I_icon_minitimeKedd Jan. 19, 2010 4:17 pm

// Lacey
Nyugodtan fejtsd ki bővebben a gondolataidat. Használd támpontnak amiket én írtam a promptban, engedd el a fantáziádat Smile Valamint kevered a múlt és jelen időt. A következő reagodban kérlek figyelj oda rá.//

//Lacey//

Hiába próbálsz kikeveredni az emberek közül, csapdába esel, mert kicsit messzebb már hatalmas tömeg van. Nem figyelnek rád, valamivel nagyon elvannak foglalva, és sejted, hogy ha sikerül kicsit beljebb jutnod, akkor megtudod mi az oka a történteknek. Viszont feltűnik neked egy fiatal férfi, aki ugyanúgy tanácstalanul áll a tömegben.

//Dalion//

Éppen reggeli élelemszerző körutadon jársz, tehát a piac felé igyekszel, amikor valami különös dolog történik a kofák között. Hirtelen mindenki szétrebben, és egy gyerek feléd tart, a hóna alatt egy vekni kenyérrel. Mindenki rá mutogat, valamint egy standra, ami porrá égett, és mellette egy asszony sopánkodik. A kisfiú még messze van tőled, de egyenesen feléd tart.


A hozzászólást Lady Annthea összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 20, 2010 5:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Lacey

Lacey


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Jan. 18.
Age : 33

Lacey kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey kalandja   Lacey kalandja I_icon_minitimeKedd Jan. 19, 2010 4:26 pm

Próbált kikeveredni a tömegből, de sehogyan sem ment, mert beljebb már hatalmas volt a tömeg. Annyira szorosan fogta a táskát, hogy hirtelen érezte, egy itallal teli fiola kettétört benne, és szétfolyik. Most még jobban pánikba esett, félt, hogy Gaius haragudni fog rá, amiért eltörte. Néhány percnyi mély lélegzetvétel után megpróbált beljebb sétálni a tömegben, meg akarta tudni mi az oka a susmorgásnak, úgy érezte itt megtudhatja. Gondolataiból feleszmélve megpillantott egy szintén tanácstalan fiatal férfit. Kiváncsisága hatalmasabb volt, mint félelemérzete, ő maga sem tudta miért, és a táskára vigyázva, a fiatal férfi felé kezdett sétálni.
Vissza az elejére Go down
Dalion

Dalion


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Camelot

Lacey kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey kalandja   Lacey kalandja I_icon_minitimeKedd Jan. 19, 2010 4:40 pm

Ismét arra ébredek, hogy a napsugarak az arcomba világítanak. Fanyaran gondolok rá, hogy már két éve ez az ébresztőm, pedig régen anyám friss kenyerének illatára ébredtem. Azóta sok minden megváltozott, nekem kell mindenről gondoskodnom. Sütni persze nem tudok, bár nincs is miből. A legjobb lesz, ha elmegyek és bevásárolok. Talán útközben még a jó öreg kováccsal is találkozok majd, aki munkát szokott nekem adni. A fizetség nem túl nagy, de valamiből nekem is meg kell élnem.

Ezekkel a gondolatokkal kelek ki az ágyamból, majd megmosakodom és felkapok valami ruhát. Kócos hajammal persze most sem foglalkozom...
Tíz percen belül már az utcákat járom, és a piac felé igyekszem. Hirtelen zugolódás csapja meg a füleimet, szinte érzem, hogy valami balhé van kialakulóban. Verekedés talán? Az legalább szórakoztató, remélem az lesz. Ahogy közelebb megyek azonban meg kell lepődnöm. A zajos embertömeg szétrebben előttem, majd megpillantok egy fiút. Egyenesen rámszegezi tekintetét, én pedig értetlenül nézek rá. Egy vekni kenyér van a hóna alatt, arca pedig kissé kormos. Ekkor pillantom meg a háttérben lévő standot, amely teljesen leégett. Az emberek sugdolóznak és mutogatnak, én pedig kezdek nagyon ideges lenni. Nyilvánvaló mi történt, de a kölyök nem rohan el, csak közeledik. Szúrósan nézek rá, hátha megijed... ez a kölyök nem tudja, hogy tilos a mágia használata Camelotban?
Vissza az elejére Go down
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Lacey kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey kalandja   Lacey kalandja I_icon_minitimeKedd Jan. 19, 2010 4:55 pm

//Lacey//

A gyógyital tartalma lassan eláztatja a táskádat. A férfi nem várja meg, hogy odaérj, gyorsan hátatfordít, és elviharzik. Ekkor látod meg, hogy mi volt a káosz oka. Egy kofa felégett standját látod, amit körülvesznek az emberek, és egy kisfiút látsz berohanni a tömegbe. Előtted a döntés, hogy kideríted-e, hogy mi történt, vagy pedig elinalsz messze, nehogy bajod történjen.


//Dalion//

A gyerek nem rémül meg a tekintetedtől, mert már így is eléggé meg van ijedve. Egyre gyorsabban halad feléd, mintha nálad keresne védelmet. Lehet, hogy megérezte, hogy te is mágiával bírsz. Az egyik kisebb utcából katonák rohannak elő, a gyereket akarják elkapni.


A hozzászólást Lady Annthea összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 20, 2010 5:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Dalion

Dalion


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Camelot

Lacey kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey kalandja   Lacey kalandja I_icon_minitimeKedd Jan. 19, 2010 5:05 pm

A kis tökfejet nem ijeszti el a tekintetem, sőt, egyre gyorsabban tart felém. A fenébe! Hallottam már olyasmiről, hogy a mágusok megérzik egymás erejét, de nincs kedvem leleplezni magam egy taknyos kölyök miatt. A gyerek viszont olyan kétségbeesetten néz rám, hogy egyszerűen nem tudok hátatfordítani. Ebben a pillanatban persze a katonák is megérkeznek az egyik mellékutcából. Már csak ez hiányzott, hogy az a...! Valamiért az az érzésem, hogy én is bele fogok keveredni ebbe az ügybe.
Vissza az elejére Go down
Lacey

Lacey


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Jan. 18.
Age : 33

Lacey kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey kalandja   Lacey kalandja I_icon_minitimeKedd Jan. 19, 2010 9:56 pm

A táskáját már szinte eláztatta az ital, de tovább sétált. A férfi nem várta meg míg odaér, és elviharzott onnan. Döbbenten nézett a tömegbe berohanó kisfiúra, és a háttérben a kofa leégett standjára. Szinte azonnal tudta, hogy ez nem lehet más, mint mágia. A félelem elhatalmasodott rajta, mert máris elképzelte, hogyan fogja végezni szegény kisfiú, ha Uther király rájön...viszont, ha ő bekapcsolódik, talán neki is baja eshet. Hosszú percekig tépelődik, hogy kiderítse-e vagy sem az okokat, aztán döntött. Egyre közelebb sétált, a katonák láttára majdnem visszafordult, de innen már nem volt visszaút, így sétált és sétált...
Vissza az elejére Go down
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Lacey kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey kalandja   Lacey kalandja I_icon_minitimeKedd Jan. 19, 2010 10:43 pm

//Lacey//

Ahogy sétálsz a fiú után, lassan bezáródik a hátad mögött az embertömeg, tehát vissza már nem fordulhatsz. Ahogy követed a gyereket, hirtelen szembe kerül veled egy nagyon jóképű fiatal férfi, és észreveszed, hogy a gyerek felé rohan.


//Dalion//

Hogy dolgod nehezedjen, egy lány is megjelenik a fiú nyomában, és szemmel láthatóan feléd tart. Közben a katonák is keresni kezdik a gyereket, akit csak nem vettek még észre, mert alacsony, és a sok felnőtt ember az útjukban áll. Most két lehetőséged van. Menekülni, amivel csak felhívnád magadra a figyelmet, vagy pedig megvárni a lány és a gyereket, akik pillanatokon belül eléd érnek.


A hozzászólást Lady Annthea összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 20, 2010 5:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Lacey

Lacey


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Jan. 18.
Age : 33

Lacey kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey kalandja   Lacey kalandja I_icon_minitimeKedd Jan. 19, 2010 10:51 pm

Visszafordulni már nem tudott a körülötte bezáródott embertömeg miatt, így hát követte a gyermeket. Hirtelen azonban egy nagyon jóképű, fiatal férfival találja szemben magát és egy röpke pillanatra eszébe jut a szeretett William is. Szemei könnyekkel teltek meg, de mikor már elragadnák érzelmei, az akkori helyzet mégis visszarántja a valóságba. Félkézzel megtörölte arcát, és újból követni kezdte a gyermeket halk, ám mégis gyors léptekkel.
Vissza az elejére Go down
Dalion

Dalion


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Camelot

Lacey kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey kalandja   Lacey kalandja I_icon_minitimeKedd Jan. 19, 2010 10:52 pm

Kutatva nézek a katonákra, de azok még nem vették észre a gyereket. A kisfiú egyre elszántabban közelít felém, én pedig érzem, hogy most kell cselekednem. Két választásom van: vagy elmenekülök, ami igazán szánalmas lenne részemről és gyanús, vagy megvárom a kölyköt. Egyértelmű a választásom.
- Siess, kölyök - mondom szinte suttogva, de biztos vagyok benne, hogy hallja. Ekkor egy fiatal lány is megjelenik mögötte. Mélyet sóhajtok, ez egyre jobb. Talán a lánynak köze van a kölyökhöz, nem tudom, de mindketten felém tartanak. Úgy érzem lassan egy egész emberhad engem fog követni, talán céltábla van rajtam? Egy dolog azonban biztos: nincs visszaút. De nem is baj. Szeretem az izgalmakat.
Vissza az elejére Go down
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Lacey kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey kalandja   Lacey kalandja I_icon_minitimeKedd Jan. 19, 2010 10:59 pm

Szembe értek egymással, és gyorsan menekülő útvonalat kerestek. Egy sötét utcácska tökéletesnek tűnik a számotokra, hogy a gyereket is elrejtsétek. Gyorsabban lépdeltek, és közben beszélni kezdtek egymáshoz.


A hozzászólást Lady Annthea összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 20, 2010 5:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Lacey

Lacey


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Jan. 18.
Age : 33

Lacey kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey kalandja   Lacey kalandja I_icon_minitimeKedd Jan. 19, 2010 11:06 pm

Szembenézett az ifjúval, majd gyorsan menekülőútvonalat kerestek. Egy sötét utcácska pont alkalmasnak tűnt a gyermek eltüntetésére. Gyorsabban kezdett lépdelni, hogy lépést tartson a gyermekkel, és az ifjúval is, és közben félénken, de megszólította.
- Biztos zavar, hogy követlek, de a gyermeknek biztonságban kell lennie. - mondta halkan, miközben még mindig az átázott táskát szorongatva lépdelt az ifjú mellett. Félt, hogy a katonák, vagy néhány ember az utcáról után jönnek...
Vissza az elejére Go down
Dalion

Dalion


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Camelot

Lacey kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey kalandja   Lacey kalandja I_icon_minitimeKedd Jan. 19, 2010 11:15 pm

Ahogy a gyerek és a lány elér hozzám, tudom, hogy menekülnünk kell. Egy szűk, sötét utcába terelem hát őket, szerencsére az embertömeg feltartja a katonákat, így gond nélkül elillanunk. Miután biztonságos a légkör, a lány felém pillant.
- Biztos zavar, hogy követlek, de a gyermeknek biztonságban kell lennie - mondja bátortalanul, szinte alig mer rám nézni. Egy fintor fut át az arcomon. Sikerült összeszednem egy félénk kislányt meg egy rémült gyereket. Úgy érzem ez az ügy hamarabb meg fog oldódni, mint gondoltam, szinte biztos vagyok benne, hogy a lányt pár percen belül elüldözöm magamtól.
- Hozzád tartozik a gyerek? - kérdezem ridegen, majd a lányról a kölyökre nézek. Az rémülten csimpaszkodik a karomba...eddig észre sem vettem.
Vissza az elejére Go down
Lacey

Lacey


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Jan. 18.
Age : 33

Lacey kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey kalandja   Lacey kalandja I_icon_minitimeKedd Jan. 19, 2010 11:26 pm

Nem törődött az ifjú gorombaságával, csak a gyermeket próbálta menteni, ahogy tudta. Legalábbis próbált nem törődni vele...
- Hozzád tartozik a gyerek? - a rideg kérdéstől kissé összerezzent, de próbálta ezt nem kimutatni.
- Nem, nem tartozik hozzám. Nem tudom kié lehet... - felelte halkan, majd ő is a gyermekre pillantott, aki kétségbeesetten kapaszkodott az ifjúba. Aztán hátranézett. Épphogy elsuhant egy katona az utcácska bejárata előtt.
Vissza az elejére Go down
Dalion

Dalion


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Camelot

Lacey kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey kalandja   Lacey kalandja I_icon_minitimeKedd Jan. 19, 2010 11:37 pm

A lány válaszára összeráncolom a homlokom. Kezd zavaros lenni ez az egész. Mi a fenének követett akkor a lány, ha nem ismeri a kölyköt? Talán ő is varázserővel bír?
- Miért követsz akkor? - bukik ki belőlem a kérdés, ekkor azonban egy katona suhan el az utca előtt. Még mielőtt válaszolna a lány, megragadom a karját és húzni kezdem. - Gyorsabban, különben elkapnak bennünket. Nincs kedvem máglyán elégni! - förmedek rá, majd megszaporázom lépteimet.
Vissza az elejére Go down
Lacey

Lacey


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Jan. 18.
Age : 33

Lacey kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey kalandja   Lacey kalandja I_icon_minitimeKedd Jan. 19, 2010 11:45 pm

- Miért követsz akkor? - mielőtt válaszolhatott volna a kérdésre, az ifjú megragadta a karját, és megszaporázta a lépteiket.
- Gyorsabban, különben elkapnak bennünket. Nincs kedvem máglyán elégni!
- Nekem sincs, megnyugodhat. Csak meg akartam tudni, mi folyik itt. Éppen a Gaiustól kapott italokat szállítottam, amikor felfigyeltem a tömegre... - mondta miközben szinte már futott az ifjú után.
Vissza az elejére Go down
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Lacey kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey kalandja   Lacey kalandja I_icon_minitimeKedd Jan. 19, 2010 11:59 pm

Hirtelen elétek toppan egy férfi.
Lacey kalandja 580_large

Int a kezével, hogy kövessétek, majd elindul. Egy házba vezet titeket, ahol már több ember is van. A kisfiú elengedi Dalion karját, egy nőhöz szalad, akit átölel.

Lacey kalandja E2932fc1803bd11dacc3a615f1ecd5fa.image.264x550

- Köszönöm, hogy segítettek az unokámnak - mondja hálás tekintettel, majd Lacey-hez fordul, akinek megérinti az arcát, és elmormol valamit, majd Dalion felé fordul.


A hozzászólást Lady Annthea összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 20, 2010 5:23 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Lacey

Lacey


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Jan. 18.
Age : 33

Lacey kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey kalandja   Lacey kalandja I_icon_minitimeSzer. Jan. 20, 2010 12:09 am

A hirtelen eléjük toppant férfitól hátrahőköl, de amint intett a kezével kézségesen követték őt. Egy házban végződött útjuk, ahol több ember is volt már. A kisfiú itt elengedte az ifjú karját, és odarohant egy nőhöz, akit átölelt. Hatalmas kő esett le Lacey szívéről, végre biztonságban tudhatta a gyermeket.
- Köszönöm, hogy segítettek az unokámnak. - hálás szavai megmelengetik Lacey szívét, főleg, hogy a gyermek az ő unokája. Aztán a nő feléfordult, megérintette az arcát, és elmormolt valamit, de sajnos nem értette, hogy mit. A nő aztán az ifjúhoz fordult.
Vissza az elejére Go down
Dalion

Dalion


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Camelot

Lacey kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey kalandja   Lacey kalandja I_icon_minitimeSzer. Jan. 20, 2010 12:11 am

Már szinte futunk, amikor hirtelen megjelenik előttünk egy férfi, és int, hogy kövessük. Én bizalmatlanul nézek rá, ez nagyon nem tetszik. A közeledő léptek zaja hátulról végül meggyőz, egy fintorral bár, de követem a férfit. A lány és a gyerek követ engem, nem tudjuk, hogy mi vár ránk.
Ekkor bevezet minket egy házba, ahol egész sokan vannak. A kölyök elengedi a karomat, majd egy idős nőhöz fut. A nő mosolyogva néz ránk.
- Köszönöm, hogy segítettek az unokámnak - mondja hálásan, majd a lányhoz fordul és valamit mormog neki. Nem értem, de nincs is időm rajta gondolkozni, mert már előttem áll az idős nő.
Vissza az elejére Go down
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Lacey kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey kalandja   Lacey kalandja I_icon_minitimeSzer. Jan. 20, 2010 12:18 am

Daliont már nem érinti meg, csak bólint neki egyet. Érzi a fiatal férfi varázserejét.

- Gondolom kíváncsiak, kik vagyunk mi, és mit tett Albert odakint - mondja a nő. - De először is, én Agathe vagyok - mutatkozik be. - Itáliaból érkeztünk, de nem sejtettük, hogy itt nem szeretik a hozzánk hasonlókat - hajtotta le a fejét. - Elnézést, ha problémát okozott az unokám, mindössze éhesek voltunk, ő pedig így akarta megoldani.

Miután ezeket kimondta, ellép a fiatalok elől, és visszatér a többiek közé. Elvesz az asztalról egy kisebb vászon zsákocskát, amiből két medaliont halász elő. Az egyiket Lacey-nek adja, a másikat Dalion felé nyújtja.

Lacey kalandja Green_Jade_with_Miraculous_Medallion

- Ez segít elrejtőzni. Hálám jeléül, szeretném ha elfogadnátok.


A hozzászólást Lady Annthea összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 20, 2010 5:23 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Lacey

Lacey


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Jan. 18.
Age : 33

Lacey kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey kalandja   Lacey kalandja I_icon_minitimeSzer. Jan. 20, 2010 12:28 am

Ahogy Agathe szavait hallgatja, düh fogja el az ilyenfokú igazságtalanság miatt.
- Ez segít elrejtőzni. Hálám jeléül, szeretném ha elfogadnátok. - el is fogadta a nekiszánt medált, nézegette egy ideig, majd a nyakába akasztotta.
- Köszönöm szépen. - köszönte meg illedelmesen a medált, majd folytatta. - Örülök, hogy biztonságban van most már az unokája. - mosolygott az idős nőre. Ekkor vette csak észre az átázott táskát. Aztán egy lopott pillantást vetett az ifjúra is.
Vissza az elejére Go down
Dalion

Dalion


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Camelot

Lacey kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey kalandja   Lacey kalandja I_icon_minitimeSzer. Jan. 20, 2010 5:19 pm

Engem nem érint meg, csak bólint az idős hölgy. Zavarban vagyok, akárcsak mindig, amikor lelepleződök, de továbbra is természetesen viselkedek. Én is bólintok.
Ezután a nő bemutatkozik, elmondja, hogy Agathe-nak hívják, és hogy Itáliából érkezett varázslók. Kissé szomorúan állapítja meg, hogy nem ilyen fogadtatásra számítottak Camelotban. Nos, azt meghiszem! De mindez a féreg Uther hibája, hogy a magunkfajtáknak bújdokolni kell... Majdnem kitörnek belőlem a gondolataim, de ekkor Agathe egy-egy medaliont nyújt felém és a lány felé. A lány illedelmesen megköszöni és a nyakába akasztja. Én kicsit bizalmatlanul veszem a kezembe a nyakláncot, majd nyomban a zsebembe csúsztatom.
Vissza az elejére Go down
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Lacey kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey kalandja   Lacey kalandja I_icon_minitimeSzer. Jan. 20, 2010 9:26 pm

Mivel az itáliaiak vacsorához készülnek, ezért elhagyjátok a házat. Kalandos délelőttötök volt, így rátok fér a pihenés. Beszédbe elegyedhettek város felé menet, ha akarjátok.


Nagyon jól játszottatok mindketten, gratulálok! Smile Lacey itt ért véget a próbajátékod, ami nagyon jól sikerült, gratulálok hozzá! Egy dologra figyelj, az igeidőkkel gondjaid vannak, egyik pillanatban még jelen időben írsz egy mondaton belül, majd már múltban. De ez nem olyan zavaró. Ha akarjátok, akkor egy privát kalandban folytathatjátok a játékot Smile Valamint, ezután a karaktereitek ismerhetik egymást, de nem kötelezően, ezt ti dönthetitek el.

Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Dalion

Dalion


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Camelot

Lacey kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey kalandja   Lacey kalandja I_icon_minitimeSzer. Jan. 20, 2010 10:42 pm

Ó, privát kalandból most elég egy! Wink Amúgy szerintem a karakterek ettől függetlenül ismerhetik egymást, de nekem az is jó, ha tiszta lappal indulunk. Végülis ez nem egy nagy ismerettség eddig, főleg Dalion részéről XD Tudjátok, ismerem a gyereket Very Happy Nem az a barátkozós típus... hehe. Na, amúgy köszönjük a felkészítést! Nekem először olyan furi volt, hogy egy megadott promtot kell átírni, ahhoz vagyok hozzászokva, hogy én irányítom a történetszálat. De aztán szerintem egészen belelendültünk mindketten! Köszönjük Lady Annthea! Wink
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lacey kalandja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lacey kalandja   Lacey kalandja I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lacey kalandja
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lacey és Mower kalandja
» Lacey
» Lacey otthona
» Hans kalandja
» Sir Leon kalandja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Merlin frpg :: Próbajátékok :: Befejezett játékok-
Ugrás: