Magyar Merlin frpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Merlin frpg

Magyar Merlin alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Hans

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Hans

Hans


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Feb. 14.
Age : 29

Hans Empty
TémanyitásTárgy: Hans   Hans I_icon_minitimeHétf. Feb. 15, 2010 5:46 pm

Név: Hans
Avatár: Heath Ledger
Kaszt: mágus, szolgáló
Nem: férfi
Kor: 16 és 17 év között

Jellem: Leginkább kedves és visszafogott. Hans szereti, hogy mágikus képességekkel bír, és használja is őket, ha a helyzet úgy hozza (és ha nincs a közelben Uther, vagy a talpnyaló brigádja).

Előtörténet:
Kiskoromtól fogva tanítgatott édesapám a mágia használatára, és a kardforgatásra. Gyermekként úgy hittem, ha majd felnövök, nagy varázsló leszek aki a gyengék megsegítésén fog munkálkodni és a népét védi, így hát bőszen gyakoroltam, sokszor éjszakába nyúlóan, nem törődve anyám aggodalmaskodásával arról, hogy Uther finoman fogalmazva mennyire nem kedveli a mágusokat. Kellett volna, ő tudta hogy milyen világ, hogy akik varázserővel bírnak, azoknak meg kell húzniuk magukat. Megláttak minket apámmal mikor öt éves koromban az erdőben próbálkoztam néhány könnyebb varázslattal, és mikor a király elé vittek minket, atyám meggyőzte Uthert arról hogy őt látták varázsolni, nem engem, hisz én még csak beszélni is nemrég tanultam meg, nem volnék képes a varázsolni.

Szerencsére, nem emlékszem édesapám arcára, ahogy elégett a máglyán, ezért hálát kell adnom a rossz memóriámnak. Sok álmatlan éjszakám lett volna tőle. Nem haragszom én Utherre, nem volna értelme, attól még atyám nem jönne vissza. Ő kedvelte Uthert, és így nekem nincs jogom megsérteni ennek az emlékét holmi bosszúszövögetéssel. Amíg békénhagy minket addig jól megleszünk.

Mostanság jó életünk van, rájöttem, hogyan hasznosíthatom a képességeimet kellőképpen láthatatlanul, így átálltam a mezőgazdasági varázslatok mesterfokon való elsajátítására. A mi zöldségeink és gyümölcseink messze a legjobbak egész Camelotban. A füves kertünk is nagyon szép és gazdag, ezért szoktam belőle vinni Gaiusnak néha, hisz ő segít kezelni édesanyám hátproblémáit.

Megjegyzés:

Hans ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,heath23
Hans Heath-ledger-5
Hans Heath_ledger
Vissza az elejére Go down
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Hans Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hans   Hans I_icon_minitimeHétf. Feb. 15, 2010 6:01 pm

Az előtörténet hibátlan Smile Tökéletes példa rá, hogyan lehet röviden írni tökéletes előtörténetet! Természetesen elfogadva, és hamarosan indítunk neked egy próbajátékot. Üdv köztünk! Smile
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
 
Hans
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hans kalandja
» Hans háza
» Hans, Cada és Bran kalandja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Merlin frpg :: Karakterek :: Elfogadott előtörténetek :: Mágusok-
Ugrás: