Magyar Merlin frpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Merlin frpg

Magyar Merlin alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mower

Go down 
SzerzőÜzenet
Mower

Mower


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2010. Jun. 20.

Mower Empty
TémanyitásTárgy: Mower   Mower I_icon_minitimeVas. Jún. 20, 2010 11:07 pm

Név: Mower
Avatár: Alexander Skarsgard (nagyon fiatalon, tehát idősebbként még felhasználható)
Nem: Férfi
Kaszt: druida
Kor: 20



Jellem: Mower szeleburdi, vidám. Kedveli a tréfákat, ami miatt apjának gyakran meggyűlik a baja vele. Azonban jó szívű és kedves is.

Előtörténet: 20 esztendővel ezelőtt születtem egy druida táborban. Apám Boda volt, anyám Fleta, de őt hamar magukhoz vették a szellemek. Nálunk, druidáknál ez nem szomorú dolog, mivel a felettünk állók akarták így. És azt is tudjuk, hogy így mindig velünk vannak halottaink. Ezért tudom, hogy édesanyám így is óv, és vigyáz rám. Néha ha egy-egy nagyobb csínyt követtünk el a többi gyermekkel, szinte éreztem magamon neheztelő tekintetét.

Tréfáimban sokszor felhasználtam atyámtól örökölt képességemet. De én még nem tudok olyan jól olvasni mások gondolataiban, ahogy ő. Anyámtól a vízzel való varázslást örököltem, bár én csak egy kancsó vizet tudok befolyásolni, míg ő akár egy pataknyit is képes volt.

Sosem használtam rosszra az erőmet, nem is lett volna alkalmam, mert sosem jártam a táboron kívül, és druidákon kívül nem sok mindenkit ismertem, kivéve az ott nevelkedő mágusokat. Sőt találkoztam az erőtlen Axetalttal is, aki méltó volt hozzánk, druidákhoz.

Tehát sosem jártam még sehol, csak druidákkal, mágusokkal és kirekesztettekkel találkoztam. Azonban atyám pár napja eltűnt, és a vezetőnk utána küldött. Nem máshová, mint Camelotba, ahol üldözik a mágiát. Félek, de izgatott is vagyok. Életemben először teszem ki a lábam a táborból. Mennyi izgalom elé nézek!

Megjegyzés: Ismeri Laceyt és Cadat. Anntheát csak látásból, sosem beszélt vele.
Vissza az elejére Go down
 
Mower
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lacey és Mower kalandja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Merlin frpg :: Karakterek :: Elfogadott előtörténetek :: Staff karakterek-
Ugrás: