Magyar Merlin frpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Merlin frpg

Magyar Merlin alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Druidák Camelotban

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Druidák Camelotban Empty
TémanyitásTárgy: Druidák Camelotban   Druidák Camelotban I_icon_minitimeVas. Jún. 20, 2010 10:00 am

Egy napon egy különös ember jelenik meg a városban. Nem kelt túl nagy feltűnést a hétköznapi emberek között, de a mágusok ereiben megfagy a vér, mikor megtudják, hogy a druida bebocsátást kér Uther királyhoz.


Jó lenne, ha a legtöbb druidáknál nevelkedő karakter résztvenne a játékban Smile Én Anntheával és Cadaval fogok játszani.
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Lady Viviane

Lady Viviane


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2010. Feb. 15.

Druidák Camelotban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Druidák Camelotban   Druidák Camelotban I_icon_minitimeVas. Jún. 20, 2010 1:44 pm

Szeretnék jelentkezni az új kalandra Smile Izgalmasnak ígérkezik Smile
Vissza az elejére Go down
Hans

Hans


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Feb. 14.
Age : 29

Druidák Camelotban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Druidák Camelotban   Druidák Camelotban I_icon_minitimeVas. Jún. 20, 2010 2:21 pm

Hát, bár határozottan nem vagyok druida, sem olyas valaki aki élt közöttük, de mégis szeretnék játszani. Tehát ezennel leadom a jelentkezésemet. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Reade

Reade


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2010. Mar. 23.

Druidák Camelotban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Druidák Camelotban   Druidák Camelotban I_icon_minitimeVas. Jún. 20, 2010 5:18 pm

Nem tudom, hogy a kari hogy tud majd igazodni ehhez a kalandhoz, de jelentkezik!Very Happy

Azaz jelentkezek!
Vissza az elejére Go down
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Druidák Camelotban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Druidák Camelotban   Druidák Camelotban I_icon_minitimeVas. Jún. 20, 2010 5:39 pm

Amint Lacey és Avis jelentkezik, indul is a kaland Smile
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Lacey

Lacey


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Jan. 18.
Age : 33

Druidák Camelotban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Druidák Camelotban   Druidák Camelotban I_icon_minitimeVas. Jún. 20, 2010 10:04 pm

Nos, ezennel én is leadom a jelentkezésem. Very Happy Már hiányzott egy kis játék. *-*
Vissza az elejére Go down
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Druidák Camelotban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Druidák Camelotban   Druidák Camelotban I_icon_minitimeKedd Jún. 22, 2010 7:58 pm

Remélem Avis még a héten ír Smile Szombaton indul a kaland, tessék figyelni az Alsóváros főtere és a Várudvar topicokat!
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Reade

Reade


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2010. Mar. 23.

Druidák Camelotban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Druidák Camelotban   Druidák Camelotban I_icon_minitimeSzer. Jún. 23, 2010 8:43 pm

Milyen tüzes ez a kép kegyedről! *a nyálát csorgatja az aláírásra, hiába, férfiból van* Nagyon tetszetős, kiváló munka! *hízeleg*
Vissza az elejére Go down
Hans

Hans


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Feb. 14.
Age : 29

Druidák Camelotban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Druidák Camelotban   Druidák Camelotban I_icon_minitimeSzer. Jún. 23, 2010 11:28 pm

No lám no lám..A kis szoknyapecér. * vigyorog és karba tett kézzel a fejét csóválja * Óvatos legyen a fiatalúr, még kap egy grandflammat a hölgytől. * nevet *
Vissza az elejére Go down
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Druidák Camelotban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Druidák Camelotban   Druidák Camelotban I_icon_minitimeCsüt. Jún. 24, 2010 9:47 am

Oh, kedves Reade, igazán zavarba hozol! Bár a múltkori ebéden igazán pimaszul viselkedtél, azonban ezt a kis bókodat elfogadom bocsánakérésképpen Smile
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Reade

Reade


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2010. Mar. 23.

Druidák Camelotban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Druidák Camelotban   Druidák Camelotban I_icon_minitimeCsüt. Jún. 24, 2010 5:15 pm

No lám no lám, egy kölyök. Visszább a pimaszságból, mert te járod meg kisfiam. Látod Lady Annthea, az ember bókol, erre taknyosok leszólják. Ki is a pimasz? *lesajnálóan nézi a fiatal fiút, aki kishíján a gyermeke is lehetne*
Vissza az elejére Go down
Hans

Hans


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Feb. 14.
Age : 29

Druidák Camelotban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Druidák Camelotban   Druidák Camelotban I_icon_minitimePént. Jún. 25, 2010 12:17 am

* teleszájas vigyorral néz rá * Nem voltam pimasz, uram, pusztán jótékonyan figyelmeztettem önt, miszerint óvatosan kell bánni az effajta bókokkal. Elnézését kérem. És ne fenyegessen, én sem vagyok olyan taknyos mint amilyennek ön hisz. * sunyin néz *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Druidák Camelotban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Druidák Camelotban   Druidák Camelotban I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Druidák Camelotban
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Merlin frpg :: Játéktér :: Játék előtt :: Induló kalandok-
Ugrás: