Magyar Merlin frpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Merlin frpg

Magyar Merlin alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Evelin

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Evelin

Evelin


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Mar. 15.

Evelin Empty
TémanyitásTárgy: Evelin   Evelin I_icon_minitimeHétf. Márc. 15, 2010 12:01 pm

Név: Evelin
Avatar: Emily Deschanel
Nem: Nő
Kaszt: boszorkány
Kor: 34


Jellem: Nehezen bízom meg az emberekben, ezért nem sok embert engedek közel magamhoz. Akit viszont a szívembe zárok, bármikor számíthat a segítségemre, hiszen mindig kiállok a barátaim mellett.

Előtörténet: 34 évvel ezelőtt születtem Camelot egyik legnemesebb családjában. Édesanyám varázslónő volt, én pedig örököltem a képességeit. Egy ideig boldogan éltünk, azonban Uther király trónra kerülése után minden megváltozott. Üldözni kezdték a varázslókat. Ebben az időben született a testvérem Viviane is. Mivel apánk a király jó barátja volt, igen kellemetlen helyzetbe került. Anyámmal azt hittük elárul majd minket Uthernek, ezért a kishúgomat egy szolgálóra bíztuk és megkértük vigye el őt a druidákhoz. Legalább ő meneküljön meg. Közben apám is meghozta a döntését. Futni hagyott minket, de ezután soha többé nem találkoztunk. A városban mindenki úgy tudta, meghaltunk. Ezután az erdőben egy kisebb varázslócsoporttal éltünk. Szerettem volna megkeresni a testvéremet, de édesanyám nem engedte. Félt, hogy lelepleződök és ezzel veszélybe sodrom az életem. Persze ezt akkoriban nehezen értettem meg.
A táborban töltött évek alatt folyamatosan képeztem varázstudásomat. Kezdetben még átokként tekintettem a képességeimre, de egy idő után megtanultam együtt élni vele. Később pedig már büszkén gondoltam arra milyen különleges is vagyok. Szerencsém volt, ugyanis a legtehetségesebb varázslókkal éltem együtt. Sokat tanultam tőlük.
24 éves koromban az édesanyám meghalt, ekkor pedig úgy döntöttem, megkeresem a testvérem, bármi is történjék. Nem kellett sokat keresnem. Megtaláltam őt egy druidacsoportnál. Eleinte még el akartam mondani neki ki is vagyok, de amikor ott állt előttem az a 10 éves lányka, egyszerűen nem tudtam megszólalni. A nevemet senkinek nem árultam el, egyedül Viviane hívott Evelinnek, bár ő sem tudta, hogy ez az igazi nevem. Megtanítottam neki mindent, amit én tudok, s közben közelebbről megismertem őt. Amikor 19 éves lett, vissza szeretett volna menni Camelotba, így hát segítettem neki. Odaadtam azt a levelet, melyet apámtól kaptam az elmenekülésünk napján. Ő is tudta, hogy Viviane-nak még van esélye a visszatérésre, ezért a levélben arra kérte a királyt, fogadja be a gyermekét. Viviane erről semmit nem tudott. Amióta visszakerült a testvérem Camelotba, én is a városban élek. Szerencsére eddig senki nem ismert fel. Remélem ez nem is fog megváltozni. Uthert tiszta szívemből gyűlölöm amiért tönkretette a családomat, de a testvéremre való tekintettel megpróbálom elfojtani a haragomat.
Szeretném elmondani a kishúgomnak ki is vagyok valójában, bár nem tudom képes leszek-e rá. Abban viszont biztos vagyok, ha Uther miatt az élete veszélybe kerül, akkor azt egész Camelot bánni fogja.

Megjegyzés:
- Gaius tudja hogy a lány kicsoda és azt is hogy Lady Viviane a testvére. A férfi egyiküket sem kedveli, mivel úgy gondolja veszélyt jelenthetnek Camelotra. Ennek legfőbb oka pedig az, hogy Evelin olyan varázslókkal élt együtt mint Nimueh vagy Morgause.
Vissza az elejére Go down
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Evelin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Evelin   Evelin I_icon_minitimeHétf. Márc. 15, 2010 12:39 pm

Nagyon jó kis előtörténet! Naná, hogy elfogadva Smile PM is ment Smile
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
 
Evelin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Merlin frpg :: Karakterek :: Elfogadott előtörténetek :: Mágusok-
Ugrás: