Magyar Merlin frpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Merlin frpg

Magyar Merlin alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Vance

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Vance

Vance


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Mar. 14.
Age : 34

Vance Empty
TémanyitásTárgy: Vance   Vance I_icon_minitimeVas. Márc. 14, 2010 8:22 pm

Név: Vance
Avatar: Veli Lampi
Nem: férfi
Kaszt: hétköznapi ember / herceg
Kor: 20

Jellem: kedves, jószívű, ugyanakkor makacs és hirtelenharagú. Kissé elkényeztetett, hozzá van szokva, hogy kiszolgálják, így a kétkezi munkát nem szívesen végzi. A testvérét, Worden herceget lenézi, de valójában csak irigy, amiért ő a trónörökös.

Előtörténet:
A nevem Vance, 20 évvel ezelőtt születtem egy csodálatos királyságban, Worniában. Az életem úgymond tökéletes, hisz apám a király és nagyon-nagyon boldogak vagyunk.
A probléma mindössze annyi, hogy egyik családtagomra sem hasonlítok, a szőke cselédre viszont annál inkább! Ez természetesen mindenki számára nyilvánvaló, de senki nem beszél róla. Tipikus, még a szolgálónő is letagadta, amikor rákérdeztem…
Anyánk viselkedésében azonban mindig érezhető volt a különbség: mindig is jobban imádta Wordent, a bátyámat. Aki mellesleg a világ legnaivabb embere a Földön: fogalmam sincs hol él az a srác, de biztos nem a Földön. Persze ő a trónörökös, mert idősebb és persze daliásabb.
Egészen idáig apa mindig csak Wordent vitte magával a szomszédos királyságokba, csak ő mehetett mulatságokba és lovagi tornákra. Azt mondta, hogy csak a királynak meg a trónörökösnek kell ott lennie az ilyen eseményeken, de engem nem ver át: szégyelli, hogy az egyik fiacskája a cselédtől van, nem akarja, hogy lelepleződjön a titka.
Én viszont nem fogom tovább tűrni ezt a megaláztatást! Úgy döntöttem, hogy lelépek ebből a kócerájból, és világot látok. A szomszédos királyság, Camelot elég csábító számomra.
Én is meg akarok mérkőzni Arthur herceggel, és szeretnék táncolni a cameloti hölgyekkel!
Pont ezért, amíg apám és a testvérem távol voltak előkészítettem mindent: szereztem magamnak kevésbé előkelő, de nemesi ruhákat, az írnokkal pedig csináltattam egy nemesi levelet, amellyel kicsit módosítottam a vezetéknevemet. Az alattvalóm ugyan kicsit nehézkesen, de teljesítette számomra a kérést. Muszáj volt, különben a nyakát vetettem volna. Vagyis ezzel fenyegettem, az egy más kérdés, hogy képtelen lennék bántani a szolgáimat…
Anyám természetesen megtudta a dolgot, de nem igazán érdekelte. Úgy tett, mintha nem venne észre semmit.
Biztos örül, hogy megszabadulhat tőlem. Hát még én! Alig várom, hogy Camelotba érjek!
Már látom a vár körvonalait! Elvigyorodok, és átjár az izgalom. Végre nem kell a szobámban kuksolnom....

Megjegyzés:
Vance még nem találkozott varázslóval, így nem is tud igazán véleményt formálni róluk.
Vissza az elejére Go down
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Vance Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vance   Vance I_icon_minitimeVas. Márc. 14, 2010 8:27 pm

Pofás kis előtörténet, és végre egy újabb herceg! Üdv köztünk, játékban vagy. Bemeséllek a futó kalandba Smile
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
 
Vance
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Merlin frpg :: Karakterek :: Elfogadott előtörténetek :: Hétköznapi emberek-
Ugrás: