Magyar Merlin frpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Merlin frpg

Magyar Merlin alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Szerepjáték képek

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Szerepjáték képek Empty
TémanyitásTárgy: Szerepjáték képek   Szerepjáték képek I_icon_minitimeVas. Márc. 07, 2010 11:05 pm

Itt a helye azoknak a képeknek, amiket a szerepjátékos karakterekről készítetek Smile
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Szerepjáték képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerepjáték képek   Szerepjáték képek I_icon_minitimeVas. Márc. 07, 2010 11:11 pm

Kezdeném is Smile Kicsit eljátszadoztam és csináltam Fearnről egy képecskét.

Szerepjáték képek Fearnwelsh-1
https://2img.net/h/i17.photobucket.com/albums/b67/anaina/merlinfrpg/fearnwelsh.jpg
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Fearn

Fearn


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. Jan. 26.

Szerepjáték képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerepjáték képek   Szerepjáték képek I_icon_minitimeVas. Márc. 07, 2010 11:29 pm

Ésésésésésés nagyon jó lett!!Very Happy Köszönöm szépen, imádom! Olyan Fearn rajta, mint egy tündér Smile Nagyon drága vagy, tényleg köszönöm baba!Smile

(Ja és nem utolsó sorban Alexről is marha jó az a kép:D)
Vissza az elejére Go down
Hans

Hans


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Feb. 14.
Age : 29

Szerepjáték képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerepjáték képek   Szerepjáték képek I_icon_minitimeKedd Márc. 09, 2010 10:26 pm

Nos, a minap szórakoztam Gimpel, és ez lett belőle. Gondoltam megmutatom, mondjátok el a véleményeteket. :3

Szerepjáték képek 270056
Vissza az elejére Go down
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Szerepjáték képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerepjáték képek   Szerepjáték képek I_icon_minitimeSzer. Márc. 10, 2010 12:56 pm

Nagyon jó lett Smile Heath arca nagyon édes a képen, olyan kis álmos Smile

Közben magamat is megcsináltam. Nem lett nagy durranás.



Szerepjáték képek Annthea-1

És sikerült megtalálnom hogyan lehet megoldani, hogy a képre kattintva bejön a nagy Laughing
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Hans

Hans


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Feb. 14.
Age : 29

Szerepjáték képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerepjáték képek   Szerepjáték képek I_icon_minitimeSzer. Márc. 10, 2010 8:22 pm

Köszönöm. Very Happy Tetszik amit csináltál, jó ez a barna háttér, szerintem. Nagyon jó lett, és ahhoz hogy jó legyen nem kell nagy durranásnak lennie. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Fearn

Fearn


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. Jan. 26.

Szerepjáték képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerepjáték képek   Szerepjáték képek I_icon_minitimeSzer. Márc. 10, 2010 10:14 pm

Szerintem mindkettőtök munkája nagyon szuper lett, Heath olyan kis fiatalos meg nem is tudom, talán átlagos (?) azon a képen, ami nekem nagyon tetszik! Lady Anntheához pedig nagyon megy Julieról az az első kép. Olyan kis ábrándos szemei vannak és hohó!!! A háttérben befigyel Axetalt Very Happy:D
Vissza az elejére Go down
Hans

Hans


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Feb. 14.
Age : 29

Szerepjáték képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerepjáték képek   Szerepjáték képek I_icon_minitimeSzer. Márc. 10, 2010 11:14 pm

Igen igen, én is jobban szeretem Heathről a fiatalabb képeket, azokon olyan kis puszinyuszi xD
Vissza az elejére Go down
Dalion

Dalion


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Camelot

Szerepjáték képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerepjáték képek   Szerepjáték képek I_icon_minitimePént. Márc. 12, 2010 12:28 am

Azért később sem volt rossz bőr Wink Brokeback Mountain? T_T Istenem, szétbőgtem az agyam azon a filmen. Juj, le kéne megint tölteni. Smile *Dalion megy és letölti a Brokeback Mountaint* XD És milyen szép, amikor pont az adminisztrátor offol Very Happy

De, hogy ne legyen teljesen off, ezért én is teszek be képet, bár aki járt a livejournalomon az már látta az alkotásomat:
Szerepjáték képek Dalioooon3

Ez a headerem most, a két szereplő természetesen Dalion és Damien Smile
Vissza az elejére Go down
Hans

Hans


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Feb. 14.
Age : 29

Szerepjáték képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerepjáték képek   Szerepjáték képek I_icon_minitimePént. Márc. 12, 2010 11:10 am

Én még nem láttam a Brokeback Mountaint, de szándékomban áll hamarosan megnézni Very Happy Igen, már láttam, de minden alkalommal megcsodálom Very Happy Igazán szép lett, ügyes vagy. :3 Mindig is érdekelt, vajon melyikük Dalion és melyikük Damien? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Szerepjáték képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerepjáték képek   Szerepjáték képek I_icon_minitimePént. Márc. 12, 2010 8:44 pm

Én már akkor elmondtam, hogy imádom a képet Smile

Idézet :
Én még nem láttam a Brokeback Mountaint, de szándékomban áll hamarosan megnézni Very Happy
Készülj fel rá, hogy kicsit belehalsz a filmbe. Velem minden alkalommal ez történik ha megnézem Sad

De részemről ennyi az off Very Happy Megint hoztam képet, bíráljatok nyugodtan. Ezúttal Aelfgar van porondon.

Szerepjáték képek Lordaelfgar-1-1
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Dalion

Dalion


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Camelot

Szerepjáték képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerepjáték képek   Szerepjáték képek I_icon_minitimePént. Márc. 12, 2010 9:49 pm

Hans írta:
Én még nem láttam a Brokeback Mountaint, de szándékomban áll hamarosan megnézni Very Happy Igen, már láttam, de minden alkalommal megcsodálom Very Happy Igazán szép lett, ügyes vagy. :3 Mindig is érdekelt, vajon melyikük Dalion és melyikük Damien? Very Happy

A bal oldali Dalion, a jobb oldali Damien Smile Habár lehet pont fordítva jön le, de nem. Very Happy

A Brokebacket pedig pótold be, kötelező darab!Very Happy Nagyon fog tetszeni szerintem, és bizony behalsz tőle! Wink

Lady Annthea írta:
Megint hoztam képet, bíráljatok nyugodtan. Ezúttal Aelfgar van porondon.

Nagyon jó lett az alkotás, habár tudod, hogy attól nagyobb kardot én még életemben nem láttam XD De bizony nagyon férfias és nagyon Aelfgaros és nagyon szuper! Tetszik, hogy ennél a képnél is olyan tiszta színt használtál háttérnek, így nem vesz el benne James Smile Ügyi munka, mint mindig!!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szerepjáték képek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerepjáték képek   Szerepjáték képek I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szerepjáték képek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Supernatural szerepjáték

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Merlin frpg :: Játékon kívül :: Társalgó :: Művészműhely :: Képek-
Ugrás: