Magyar Merlin frpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Merlin frpg

Magyar Merlin alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Ismerkedő

Go down 
+6
Lacey
Lady Viviane
Hans
Dalion
Ravenwood
Lady Annthea
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Avis

Avis


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Apr. 01.

Ismerkedő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedő   Ismerkedő - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 03, 2010 1:43 am

Magánéleti dolgokat megértem, egy másik fórumon jelenleg most pótolgatom a reag elmaradásaimat, nehogy meglincseljenek. xD

De most tényleg, hogy ne, lehet ebbe beleképzelni? Főleg mikor láttam a 4. részt, mikor Merlint megmérgezi Nimueh az első évadban... na mondom, ha ennek nincs slash szaga, akkor minek van? Na meg ott van az is, hogy csak együtt egyesíthetik Albiont, bla-bla. Túl nagy a kísértés. >.<

Jó, én úgy ismerkedtem meg először a sorozattal, hogy egyik barátnőm mondja: "Hú, keresek Arthur-Merlin slasht!" Én először hőbörögtem, mert számomra Merlin egy vénséges vén bácsikaként élt, Arthur meg egy zsenge ifjúnak és kezdtem rosszul lenni... aztán megmutatta a sorozatot. xD Most meg ugye nézegetem.

Hm, ha én is valamelyik pasi karakteremmé válhatnék... asszem az időm egy részét az töltené ki, hogy a tükör előtt csodálom magam. xD

Na, lehet még a végén mégis kap egy kis melegedős szerepet V. Laci a történetemben... csak rá kéne szánnom magam a magírására. xD

Hát, már készül az előtörténet, már készül, de elszórakoztam az időm az aláírással... hát így se lett olyan, amilyennek akartam, de már mindegy. Ha minden hamis, akkor holnapra már lesz is valami belőle. (: És bár nem lesz tündér... de tündéri lesz. *értelem*
Vissza az elejére Go down
Lady Viviane

Lady Viviane


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2010. Feb. 15.

Ismerkedő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedő   Ismerkedő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 05, 2010 1:27 pm

Sziasztok Very Happy Kellemes Húsvéti Ünnepeket mindenkinek Smile Bocsi, hogy olyan hirtelen eltűntem, de elromlott a gépem és most nemrég javították meg. Remélem hamarosan indul majd egy új kaland Very Happy Biztos jelentkezni fogok. És köszöntöm köreinkben Avist az új tagot Very Happy Jó játékot Smile
Vissza az elejére Go down
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Ismerkedő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedő   Ismerkedő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 05, 2010 8:02 pm

Azért nekem az a szöveg is tetszik, hogy Arthur és Merlin sorsa összefonódik stb Very Happy És nagyon jó lett az aláírásod Avis Smile

Viviane, sajnálom, hogy kimaradtál a kalandból, és biztosan indulni fog nemsokára egy másik kaland is, amiben játszhatsz Smile Csak még ki kell gondolnom Very Happy

Így a nap hátralévő részére Kellemes Húsvétot mindenkinek.
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Avis

Avis


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Apr. 01.

Ismerkedő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedő   Ismerkedő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 05, 2010 9:56 pm

Én is boldog nyulat kívánok mindenkinek, sok tojást, locsolóból meg ma már többet ne... én moziba menekültem előlük, megérte. xD

Viviane, köszönöm szépen, remélem is, hogy majd játszogathatok egy jót. (:

Annthea köszi a dicséretet, mit mondtam lehetne jobb is, de már mindegy.
Remélem hamarosan majd lesz kaland amibe be lehet csatlakozni, ki kell próbálnom kis-lökött Avist. xD
Vissza az elejére Go down
Dalion

Dalion


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Camelot

Ismerkedő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedő   Ismerkedő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Ápr. 06, 2010 11:20 pm

Sajnálom, hogy olyan hamar lezártam a kalandra a jelentkezést, de tényleg nem akartam olyan szétesést, mint a múltkor XD Bocsánat lánykák, de remélhetőleg tényleg lesz új kaland Annthea által. Smile Ott pedig majd én is bevetem valamelyik aranyos kis karakterem. Very Happy

Avisra kíváncsi leszek. Majd egyszer szeretném ha találkozna az én karakteremmel Smile Mármint a rideg, komor és pimasz Damiennel Very Happy Kíváncsi lennék mit kezdenének egymással.
De ez még a jövő zenéje Smile

Mindkettőtöknek szuper lett az aláírása! Nagyon-nagyon tetszik!Very Happy Igazán tehetséges alkotók vannak itten Wink
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ismerkedő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedő   Ismerkedő - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ismerkedő
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Merlin frpg :: Játékon kívül :: Társalgó :: Kerekasztal-
Ugrás: